Naudingi patarimai

Ieškote geriausio garinio ar belaidžio lygintuvo?

Didelis lygintuvų pasirinkimas
2017 11 27
lygintuvu ir garintuvu naudojimas namuose lyginant drabuzius

Mes Jums padėsime

Kiekvienam norisi, jog lyginimo procedūros praeitų kaip įmanoma sklandžiau ir efektyviau, tad tam bus reikalingas ir geras lygintuvas. Prekyboje šiuo metu galima rasti ne vieną skirtingą šių prietaisų modelį, todėl svarstant, kurie geriausi lygintuvai, pirmiausia reikėtų susipažinti su pagrindiniais jų tipais ir privalumais.

Dažniausiai rinkoje sutinkamas garinis lygintuvas Philips Azur, Tefal, Electrolux ar kitų gamintojų siūlomas prietaisas, kuris taip pat gali būti kelių skirtingų rūšių. Tuomet, kai reikia išlyginti ypač susiglamžiusius drabužius, vienas tinkamiausių pasirinkimų yra lygintuvas su vertikalia garinimo sistema – toks variantas net kelis kartus stipriau gali išgarinti audinį. Lyginant tokiu būdu, net nepriliečiant prie rūbo medžiagos, galima pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų.

Top 10 lygintuvų


Dar vienas variantas – lygintuvas su garo generatoriumi. Toks variantas taip pat išskiria kur kas didesnį garų kiekį, kas užtikrina ir kur kas didesnį šio prietaiso našumą, tačiau tokie lygintuvai kainuoja gerokai brangiau ir dažniausiai yra naudojami pramonėje. 

Atostogaujant taip pat norisi pasirūpinti tvarkingai atrodančiais rūbais, tad tuomet kartu pasiimamas ir kelioninis lygintuvas. Toks variantas gerokai mažesnis ir lengvesnis, dažniausiai turi ir sulankstomą rankeną, tad ergonomiškas dizainas leis patogiai jį vežtis kartu su savimi.

Daugeliui patinka ir bevielis lygintuvas, kuris leidžia patogiai judėti nepriklausomai nuo laido suteikiamų galimybių. Vis dėlto, šio modelio prietaisą reikia nuolat padėti ant specialaus padėklo, kuris leidžia jam pakankamai įkaisti. Panašiai atrodo ir lyginimo sistemos, kurios pasižymi efektyvumu, tačiau dažniausiai yra apribojamos laidais. Toks sprendimas leidžia sutaupyti daug brangaus laiko, tačiau šiuo atveju laukia ir kur kas didesnė investicija.

Būtent lygintuvų kaina dažnai tampa vienu svarbiausių pasirinkimo kriterijų, tačiau kai toks gausus šių prekių pasirinkimas, paprasta surasti optimaliausią kainos ir kokybės santykį. Panašu, jog rinką šiuo metu užvaldė standartiniai gariniai lygintuvai – nors dažnai jie turi laidą, pakankamai ilgas ir 360 laipsnių kampu besisukantis variantas tikrai nesukels papildomų rūpesčių. Vis dėlto, jeigu ieškote sprendimo ypač susiglamžiusiems rūbams ar planuojate tolimesnę kelionę, sau tinkantį modelį taip pat pavyks atrasti. 

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.1/5
9 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?