Naudingi patarimai

INOAR profesionali kosmetika plaukams: ką verta įsigyti?

Didelis INOAR priemonių plaukų stiprinimui pasirinkimas
2019 11 08
inoar plauku sampunai, kondicionieriai bei stiprinimo priemones

Daugiau kaip 20 metų gyvuojanti Brazilijos kompanija INOAR puikiai pažįstama tiems, kurie ieško kokybiškų ir profesionalių priemonių plaukams. Per šį laikotarpį prekinis ženklas tapo atpažįstamas daugelyje pasaulio valstybių: ši plaukams skirta produkcija vertinama dėl nuolatinio tobulėjimo ir visapusiško vartotojų poreikių patenkinimo. INOAR kompanijoje dirba aukštos kvalifikacijos biologai ir medicinos specialistai – įmonė nuolat seka besikeičiančias tendencijas ir tuo pačiu formuoja jas pati.

Šios priemonės bene labiausiai išsiskiria natūralių, ekologiškų ingredientų naudojimu – tai pagrindinė jų strategija, leidžianti pasiūlyti itin efektyvius, gamtai artimus produktus. Sujungę žinias, naująsias technologijas ir gamtines sudedamąsias dalis, šie gamintojai gali pasiūlyti labai veiksmingą produkciją. INOAR asortimente rasite šampūnus, kondicionierius, balzamus, plaukų formavimo bei stiprinimo priemones, kurių paskirtis ir privalumai priklauso nuo konkrečios linijos. Kviečiame su jomis susipažinti.

Pagalba pažeistiems ir problematiškiems plaukams

Turintiems pažeistus, problematiškus ar ypatingos priežiūros reikalaujančius plaukus, verta susipažinti su šiomis linijomis:

Daymoist Duo Kit

Pasitelkę šiuos INOAR produktus, galėsite atstatyti net ir labai chemiškai pažeistus plaukus. Maksimaliai minkštinančios ir drėkinančios formulės dėka atkuriami plaukų nelygumai ir sukuriamas išskirtinis jų blizgesys. Be to, šios priemonės leidžia ilgesnį laikotarpį išsaugoti spalvą ir užtikrina, kad šukos per juos slys kaip per šilką.

CicatriFios

Ši INOAR serija skirta ypatingai pažeistiems plaukams. Naudojant šiuos produktus, atkuriama plauko struktūra, o specialus „RejuComplex3“ kompleksas juos minkština, saugo nuo karščio ir lūžinėjimo bei padeda visapusiškai atsistatyti. Garantuojamas ilgalaikis ir akivaizdus rezultatas, tačiau tuo teks įsitikinti patiems.

Doctor

Patys gamintojai šią liniją apibūdina kaip plaukų gydymo sistemą, kurią sudaro drėkinimas, maitinimas ir atstatymas. Priklausomai nuo situacijos ir poreikių, patariama nuolat keisti visas šias kaukes – taip paruošite šukuoseną kasdieniams iššūkiams ir visuomet turėsite pavydėtinai sveikus plaukus.

Pos Progress

Šios serijos INOAR šampūnai ir kondicionieriai yra skirti toms, kurios yra išbandžiusios keratino tiesinimo procedūras ir nori džiaugtis ilgiau išliekančiais jų rezultatais. Naudodami šias priežiūros priemones, mėgausitės glotniais, minkštais ir sveikai atrodančiais plaukais – jų sudėtyje esantis keratinas ir D-pantenolis neleis šakotis galiukams ir dar labiau ištiesins Jūsų plaukus.

Išskirtinis dėmesys skirtingiems plaukų tipams

Norintiems pasirūpinti plaukais pagal jų tipą, verta išbandyti šias linijas:

INOAR Blends

Šios linijos plaukų kaukės, šampūnai ir kitos priežiūros priemonės praturtintos vitamino C kompleksu ir augaliniais veganiškais aliejais – toks ingredientų derinys ypatingai tinka sausų plaukų priežiūrai. Kokoso, avokadų ir argano aliejai pamaitina plaukus vitaminais A,B,D,E, Omega-6 ir riebiosiomis rūgštimis – visos jos įsiskverbia giliai į Jūsų plaukus ir juos intensyviai drėkina, kondicionuoja, švelnina ir lengvina šukavimą.

Divine Curl

Garbaniai galėtų papasakoti, kaip sunku susitvarkyti su savo šukuosena, tačiau ši kompanija pasistengė, kad net negalvotumėte apie gyvenimą be įspūdingai atrodančių garbanų. Ši produkcija neapsunkins ir nesausins Jūsų plaukų, tačiau juos puikiai sudrėkins ir išvalys – tai reiškia, jog galėsite mėgautis dailiomis, glotniomis ir lanksčiomis garbanomis, kuriomis tiesiog neįmanoma nesižavėti!

​​​​​​​

Sensitine

Ši linija ypatingai tiks tiems, kurie turi sausus ir labai jautrius plaukus. Inovatyvi formulė apjungia giliai valančius ingredientus su AHA rūgštimis, alantoinu, B3 vitaminu ir azijinės centelės ekstraktu – visas šis mišinys puikiai valo, drėkina odą ir pašalina bet kokį diskomfortą. Ilgainiui plaukai tampa minkštesni, blizgesni ir neabejotinai stipresni.

​​​​​​​

Thermoliss

Ši linija bus tikras išsigelbėjimas tiems, kurie nori mėgautis lygesniais ir gerokai lengviau suvaldomais plaukais. Be jokių cheminių medžiagų bus galima mėgautis gerokai tiesesniais ir glotnesniais plaukais – kuo ilgiau šias priemones naudosite, tuo labiau šie rezultatai atsiskleis. Be to, ši INOAR produkcija saugos plaukus nuo karščio ir drėgmės, todėl papildomai drąsiai galėsite panaudoti ir plaukų tiesintuvą.

​​​​​​​

Meu Cacho

Tai dar viena linija, skirta garbaniams ir jų nesuvaldomoms šukuosenoms. Šie produktai gerins struktūrą, atkurs ir stiprins, todėl galėsite mėgautis kur kas gaivesniais, minkštesniais ir dėl to gerokai lengviau prižiūrimais plaukais. Jie bus apsaugoti ir netgi šiek tiek lygesni – tarp ingredientų rasite viską, ko gali prireikti kasdienei priežiūrai!

​​​​​​​

Absolut Speed Blond

Blondinėms, norinčioms išvengti blunkančio tono ir vietoj jo galvą papuošiančių nenatūraliai geltonų sruogų, šios linijos INOAR produkcija bus vienas geriausių pasirinkimų. Kasdieniam naudojimui skirti produktai praturtinti argano aliejumi ir specialia pH balansą išlaikančia formule – toks derinys ne tik pilkina plaukus, bet ir giliai juos drėkina bei stiprina.

​​​​​​​