Naudingi patarimai

Kaip atnaujinti seną sekciją?

Geriausi sekcijų pasiūlymai
2018 03 06
Svetainės baldai

Sekcija – vienas ryškiausių svetainės baldų, todėl jos išvaizdai visuomet keliame pakankamai aukštus reikalavimus. Visgi, jei tas pats vaizdas ilgainiui pabosta, nebūtina iš karto svarstyti apie naujos sekcijos įsigijimą. Išbandę kelis paprastus patarimus, sėkmingai atnaujinsite jos paviršių ar bent jau šiek tiek pakoreguosite dabartinę jos išvaizdą.

Top 10 Sekcijų


Medinės sekcijos

 1. Pirmiausia, jei yra galimybė, atsukite ir išimkite visas sekcijos dalis, kurias ketinate atnaujinti.
 2. Prieš imdamiesi tolimesnių darbų, nušveiskite sekcijos paviršių naudodami smulkų švitrinį popierių.
 3. Kruopščiai nuvalykite atsiradusias dulkes – tam puikiai tiks drėgna šluostė ar specialiai mediniams paviršiams pritaikytos servetėlės.
 4. Naudodami apsauginę dažymo juostą, apklijuokite vietas, kurių atnaujinti nereikės.
 5. Rekomenduotina išsukti sekcijos rankenėles, vyrius, o jei tokios galimybės nėra, šias detales taip pat apklijuokite specialia juosta.
 6. Apsispręskite, ar naudosite laką, ar dažus. Lakuotas paviršius yra atsparesnis ir lengviau prižiūrimas, tačiau lakas suteikia baldams šiek tiek blizgesio, o tai patinka ne visiems pirkėjams.
 7. Išsirinkite specialiai medienai skirtus gaminius – platų jų pasirinkimą rasite Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje.
 8. Tolygiai padenkite naujinamą paviršių plonu dažų ar lako sluoksniu. Palaukite, kol išdžius ir tepkite dar vieną sluoksnį.
 9. Išdžiūvusias detales sugrąžinkite į savo vietą, nuklijuokite apsaugines juosteles ir viskas – Jūsų sekcija pasiruošusi naujam gyvenimui.

Sekcijos, pagamintos iš laminuotos medžių drožlių plokštės

 1. Išsirinkite Jums žaviausiai atrodančią ir prie kitų interjero detalių derančią lipnią plėvelę.
 2. Kruopščiai nuvalykite atnaujinamos sekcijos detalės paviršių – jis turi būti visiškai švarus.
 3. Pamatuokite, koks lipnios plėvelės kiekis Jums reikalingas ir reikiamą dalį atkirpkite ar atpjaukite.
 4. Atsargiai klijuokite plėvelę ir tuo pačiu lyginkite jos paviršių – po juo neturi likti oro pūslelių.
 5. Jei reikia, apipjaustykite likusius plėvelės kraštus ir mėgaukitės nauja sekcijos išvaizda.

Nedideli kosmetiniai pokyčiai

 1. Tuomet, kai Jūsų sekcija vis dar atrodo pakankamai gerai ir norisi tik šiek tiek „šviežesnio“ vaizdo, vertėtų išbandyti interjero lipdukus – papuoštas jais, baldas atrodys tarsi naujas.
 2. Tais atvejais, kai sekcija sudaryta iš skirtingų spintelių, galite paįvairinti jos išvaizdą atsisakydami kelių labiausiai pabodusių baldų ir juos pakeisti naujais, panašaus dizaino gaminiais – rezultatas tikrai turėtų būti žavingas.
 3. Pabandykite pakeisti senos sekcijos dekoracijas ir vitrininėse lentynose stovinčius suvenyrus – nors pati sekcija dėl to nepakeis savo išvaizdos, į ją galėsite pažvelgti kitu kampu.

Atminkite, kad sekcija tarsi nauja atrodys tik tuomet, jeigu kruopščiai ir reguliariai ją prižiūrėsite. Rinkitės kokybiškus, specialiai Jūsų sekcijos paviršiui pritaikytus valiklius ir visuomet nuvalykite dulkes – kartais ir šie žingsniai gali sugražinti baldui dailią išvaizdą.

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.4/5
7 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?