Naudingi patarimai

Kaip įrengti vaiko kambarį?

Platus vaiko kambario baldų pasirinkimas
2017 08 11
Vaiko kambarys

Vaiko kambarys – tai ne tik žaidimų, bet ir mokymosi bei poilsio zona, kurioje jis turi jaustis visiškai atsipalaidavęs ir saugus. Kad taip ir būtų, mažylį supanti aplinka turi būti jauki.

Kadangi vaikų kambario interjerui yra reikalingas harmoningas vientisumas, iš pradžių reikia pasirinkti pagrindinius elementus, tai sienų spalvos, baldai, langai, durys. Pasirenkami interjero elementai turi turėti tam tikrą ryšį, pavyzdžiui, vienodų spalvų baldų apmušalai ar kitos interjero detalės, apjungtos bendromis spalvomis ar savybėmis.

Vaiko baldai

Baldus siūlome parinkti pagal vaiko amžių. Jeigu jūsų atžala dar maža, tai ir vaiko kambario baldai turi būti maži, kad vaikas patogiai galėtų prisėsti prie savo stalo, pasikviesti draugus, lengvai pasiektų lentynose ar spintose esančius žaislus. Dar geriau, jeigu baldai gali augti ir keistis kartu su vaiku.

Top 10 Vaikiškų lentynų


Su metais keičiasi ne tik vaiko išoriniai poreikiai – mažą lovelę pakeičia didelė, knygos išstumia iš lentynų žaislus – taip pat keičiasi ir vaiko charakteris, formuojasi asmenybė. Apgalvokite kelias detales, kurias nesunkiai ir nebrangiai kas kelis metus galėtumėte pakeisti. Pavyzdžiui, kad ir vieną kambario sieną pakeisti kitokiais vaikiškais fototapetais, arba pakeisti tokias smulkias detales, kaip šviestuvus, pagalvėles, patalynę vaikams, kilimą.

Top 10 Vaikiškų šviestuvų