Naudingi patarimai

Kaip įrengti virtuvę gražiai ir nebrangiai?

Platus virtuvės baldų pasirinkimas
2017 12 04
modernus ir sviesus virtuves baldai

Kiekvienam iš mūsų nemažai laiko tenka praleisti virtuvėje, todėl norisi, jog ši namų erdvė būtų ne tik patogi, bet ir jauki. Tam daug įtakos turi ir pasirinktas virtuvės dizainas – vis dėlto, laikui bėgant, ir čia norisi naujų, tačiau nebrangių sprendimų. Tokiais atvejais galima apsieiti ir be kapitalinio remonto, kadangi atnaujinus kelis baldus ar aksesuarus, ši patalpa gali suspindėti visiškai kitokiomis spalvomis.

Madingi virtuvės baldai – vienas greičiausių būdų atnaujinti šią namų erdvę. Jei dabar naudojamas virtuvės stalas atrodo nusidėvėjęs ar šiek tiek pabodęs, pakeitus jį, visas kambarys atrodys šiek tiek kitaip, o toks sprendimas tikrai nepareikalaus didelių investicijų. Šiuo metu itin populiarūs mediniai baldai ar jų imitacijos – tai ilgaamžis sprendimas, suteikiantis šiai patalpai modernios virtuvės įvaizdį.

Top 10 Virtuvės baldų komplektų


Dar vienas variantas įnešti į virtuvės interjerą naujų spalvų – unikalios virtuvės kėdės. Šie baldai pasižymi gausia skirtingų stilių bei spalvų įvairove, todėl priklausomai nuo finansinių galimybių ir vyraujančio namų stiliaus pasirinktą variantą lengvai galėsite paversti ryškiausiu šio kambario akcentu, kuris neabejotinai pagyvins ir bendrą šios patalpos interjerą.

Tais atvejais, kai įmontuojami virtuvės baldai dar puikiai atlieka savo pagrindines funkcijas, tačiau vis vien norisi naujovių, galima atnaujinti tik jų paviršius – naujas stalviršis padės suformuoti visai kitokį įvaizdį ir tuo pačiu kur kas pigiau šiek tiek pakoreguoti virtuvės dizainą.

Pagyvinti virtuvės interjerą gali ir nauja virtuvės įranga – jeigu ant spintelės padėsite ryškiaspalvį virdulį ar kitą įmantriomis formomis pasižymintį prietaisą, jis ne tik džiugins funkcionalumu, bet tuo pačiu pasitarnaus ir kaip akį traukiantis aksesuaras. Kuo daugiau tokių variantų panaudosite, tuo pokyčiai atrodys didesni, tačiau šiuo atveju svarbu nepamiršti išlaikyti harmoningą stilių – tik tuomet pavyks išvengti chaosą primenančio stiliaus.

Įkvepianti virtuvė leis kur kas smagiau atlikti kasdienius maisto gamybos darbus, tad įdėję šiek tiek pastangų ir atradę akį traukiančius sprendimus, lengvai galėsite atnaujinti šią erdvę – pokyčiai neabejotinai atneš ir daugiau motyvacijos stebinant aplinkinius savo kulinariniais sugebėjimais.

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
2 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?