Naudingi patarimai

Kaip išsirinkti ir naudoti fotoepiliatorių?

Didelis fotoepiliatorių pasirinkimas
2022 12 06
kokybiskas ir efektyvus plaukeliu salinimas fotoepiliatoriaus pagalba

Nuolat ieškome būdų, kaip efektyviai pašalinti plaukelius – jei standartiniais metodais nusivylėte, verta pasidomėti fotoepiliacija. Tai sparčiai mūsų šalyje plintanti procedūra, kurią galima atlikti ir patiems – tereikia surasti kokybišką, asmeniniams poreikiams pritaikytą fotoepiliatorių. Šį kartą aptarsime svarbiausias šių prietaisų subtilybes ir pabandysime išsiaiškinti, koks fotoepiliatorius yra geriausias.

Fotoepiliatoriaus naudojimas

Šių aparatų veikimo principas paremtas intensyvios impulsinės šviesos technologija, kuri buvo pritaikyta saugiam namų naudojimui. Jie naikina plaukų svogūnėlius, todėl jie neatauga kur kas ilgesnį laikotarpį. Kaip naudoti fotoepiliatorių? Svarbu įsidėmėti šiuos žingsnius:

moteris salina plaukelius su fotoepiliatoriumi namuose

 • Prieš šią procedūrą plaukus reikia nuskusti, tačiau rauti jų negalima – būtent šaknis ir bus švitinama. Oda turėtų būti visiškai sausa ir švari.
 • Pasirinkite atitinkamą šilumos lygį, priglauskite aparatą prie odos ir palaukę, kol užsidegs žalia lemputė, nuspauskite mygtuką. Turėtumėte pajausti malonią šilumą.
 • Pati procedūra, priklausomai nuo kūno vietos ir konkretaus aparato, gali trukti nuo 15 iki 30 minučių, o su plaukeliais pavyksta atsisveikinti net keliems mėnesiams. Visgi, siekiant tokių rezultatų, procedūrą teks pakartoti maždaug kas dvi savaites – nebent gamintojo instrukcijoje yra nurodyta kitaip.

Fotoepiliatoriaus pliusai, minusai ir pirkėjų atsiliepimai

Daugeliui kyla klausimų, ar verta pirkti fotoepiliatorių. Tačiau jei atidžiau susipažinsite su kitų pirkėjų apžvalgomis, netruksite įsitikinti, kad toks plaukelių šalinimo būdas iš tiesų yra veiksmingas. Išbandžiusieji teigia, kad plaukeliai atauga gerokai rečiau, o daugelis iš jų būna ženkliai silpnesni. Tiesa, vertėtų įsidėmėti, kad ši procedūra ne itin tinka tiems, kurie ketina pašalinti žilus, labai šviesius, rausvus plaukelius ar natūraliai turi labai tamsią odą. Visais kitais atvejais rezultatai tikrai nenuvils – be to, fotoepiliatoriumi galės naudotis tiek vyrai, tiek moterys.

fotoepiliatorius paruostas plaukeliu salinimui namuose

Taip pat verta išskirti šiuos privalumus:

 • Jokio skausmo ir odos dirginimo. Atliekant šią procedūrą, jaučiamas tik minimalus perštėjimas. Oda neparausta, todėl praktiškai iš karto po procedūros galima užsiimti bet kokia veikla.
 • Universalumas. Šiuos aparatus galėsite pritaikyti įvairiausių vietų plaukelių šalinimui – veidui, rankoms, nugarai, kojoms, pilvui, pažastims ar bikini zonoms.
 • Maksimalus komfortas. Ši procedūra nereikalaus daug Jūsų laiko, o ją atlikti galėsite bet kuriuo Jums patogiu metu – nereikės derintis nei pagal specialistų, nei pagal grožio salono darbo grafikus.

Kaip trūkumą būtų galima paminėti kiek aukštesnę šių aparatų kainą. Visgi, reikėtų nepamiršti, kad jie tarnauja itin ilgą laikotarpį. Jei paskaičiuosite, kiek atsieis viena procedūra, tokia suma už visus privalumus tikrai nepasirodys per didelė.


Geriausias fotoepiliatorius: kokį rinktis?

Norint, kad naujasis pirkinys pateisintų visus lūkesčius, pravartu atsižvelgti į šiuos pasirinkimo aspektus:

 • Maitinimo tipas. Šie prietaisai gali būti elektriniai arba akumuliatoriniai. Abu iš jų turi savų privalumų: akumuliatorinis aparatas bus kompaktiškesnis, o juo pasinaudoti galėsite bet kur ir bet kada. Visgi, elektriniai prietaisai užtikrins nenutraukiamus seansus – Jums nereikės baimintis, kad fotoepiliatorius ne laiku išsikraus.
 • Depiliuojamas plotas. Ši charakteristika leidžia numatyti, kokią dalį odos prietaisais gali paveikti vienu paspaudimu. Kuo jis didesnis, tuo trumpiau Jums reikės darbuotis – tokiais atvejais verta rinktis net 6 cm2 šviesos paviršiaus plotą paveikiančius modelius. Tačiau jei dažnai ketinate depiliuoti mažesnius, sunkiau prieinamus plotus, galite rinktis ir 3 cm2 plotą apdorojančius aparatus.
 • Galia. Nuo šios parinkties priklausys ne tik tai, kaip efektyviai pavyks atsisveikinti su plaukeliais – jei pasirinksite pernelyg didelį galingumą, galite nudeginti odą. Optimaliausia rinktis variantus, kurių galia yra apie 5 J/cm2.
 • Šviesos šaltinio modulis. Kiekvienas aparatas turi tam tikrą blyksnių rezervą – nuo jo priklauso aparato tarnavimo trukmė. Išnaudojus šį rezervą, reikia pakeisti prietaiso lemputes, tačiau kai kurie, paprastesni modeliai gali neturėti tokios funkcijos – tai reiškia, kad teks įsigyti naują aparatą. Taigi šiuo atveju geriausia iš karto rinktis didesnį blyksnių rezervą turinčius modelius ir pirmenybę teikti tiems, kurie turi keičiamas lemputes – taip sumažinsite papildomas išlaidas ateityje.
 • Papildomi privalumai. Kai kurie fotoepiliatoriai turi keičiamus antgalius jautrioms zonoms, papildomas apsaugas, o taip pat galima keisti šviesos lygio nustatymus. Atidžiau panagrinėkite visas jų ypatybes ir nuspręskite, kurios iš jų Jums iš tiesų bus reikalingos.

TOP3 geriausi fotoepiliatoriai

Norėdami įsigyti kokybišką ir patikimą aparatą, pirmiausia apžiūrėkite šiuos modelius – jie šiuo metu sulaukia didžiausio pirkėjų susidomėjimo.

Silk'n Glide Rapid 400.000

Šis aparatas nustebins savo efektyvumu – nustatyta, kad jis plaukelius šalina daug greičiau nei kiti šiai serijai priklausantys modeliai. Jį lengvai pritaikysite ir mažesniems odos ploteliams, kadangi vienu blyksniu apdorojamas 3cm2 plotas. Galėsite pasirinkti Jums labiausiai tinkantį depiliacijos režimą, o parsisiuntę specialią programėlę, niekuomet nepamiršite apie sekančią procedūrą ir dar patogiau galėsite sekti savo rezultatus. Blyksnių rezervas siekia net 400 tūkstančių, todėl toks fotoepiliatorius taps ilgalaikiu Jūsų kompanionu!

Braun Silk-Expert Pro 3 PL3011

Šis „Braun“ modelis garsėja unikalia „SensorAdapt“ technologija – jos dėka, aparatas pats gali įvertinti Jūsų odos toną ir pagal tai parinkti tinkamiausią blykstės efektyvumą. Čia rasite ir papildomų nustatymų, tokių kaip režimo ir apdorojimo pasirinkimai – tai leis saugiai ir efektyviai pašalinti plaukelius net ir tuomet, jei fotoepiliaciją išbandote pirmą kartą. Solidus blyksnių skaičius, kompaktiškas dizainas ir komplektacijoje esantis patogus transportavimo krepšelis – tai viskas, ko Jums gali prireikti!

Philips Lumea SC1995/00

Šis modelis patiks vertinantiems efektyvumą – vienu blyksniu iš karto pasieksite 4cm2 plotą. Gamintojai žada, kad blauzdų procedūros užtruks vos 15 minučių, tačiau šį prietaisą galėsite pritaikyti visam kūnui – tai užtikrins net 5 skirtingi šviesos režimai. Ilgas laidas leis šiuo aparatu naudotis visur, kur yra elektros lizdas, o apsauga nuo netyčinių blyksnių užtikrins ilgą jo tarnavimo trukmę. Mėgaukitės greitais rezultatais ir maksimaliu komfortu!

philips lumea sc1995 00 fotoepiliatorius

Net ir tuomet, jei nei vienas iš šių fotoepiliatorių Jūsų nesužavės, prekyboje šiuo metu rasite daug daugiau dėmesio vertų variantų. Atsižvelkite į svarbiausius pasirinkimo aspektus ir patys įsitikinkite šių aparatų veiksmingumu! Taip pat, jei trūksta detalesnės informacijos, kviečiame skaityti mūsų sekantį straipsnį, kuriame sužinosite, kaip tinkamai naudoti fotoepiliatorių namuose.

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.9/5
23 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?