Naudingi patarimai

Kaip išsirinkti indaplovę, kuri leis pamiršti indų plovimą?

Didelis indaplovių pasirinkimas
2020 04 28
moderni ir kokybiska indaplove sviesioje virtuveje

Indų plovimas dažnai įvardijamas kaip vienas nemėgstamiausių buities darbų, kurį kaip tyčia tenka atlikti net kelis kartus per dieną. Tačiau tik ne tuomet, jeigu virtuvėje stovi indų plovimo mašina. Šie įrenginiai vis dažniau atranda savo vietą kiekvienuose namuose, o gausi jų įvairovė leidžia išsirinkti visus poreikius atitinkantį modelį. Visgi, jei norite, kad indaplovė tikrai pateisintų visus lūkesčius, pirmiausia turėtumėte apgalvoti kelis svarbius niuansus. Kaip išsirinkti indaplovę?

Montavimo tipas

Pagal montavimo būdą buitinės indaplovės yra skirstomi į tris rūšis:

  • Įmontuojamos indaplovės. Tai – vienas populiariausių tipų, leidžiančių šį įrenginį lengvai suderinti su bendru virtuvės interjeru. Integruojama indaplovė susilieja su kitais baldais ir buitine technika, tad jos galima net nepastebėti. Įmontuojamos mašinos dažniausiai stebina ir funkcionalumu, tačiau ypatingą dėmesį turėtumėte skirti tinkamų matmenų pasirinkimui.


  • Laisvai pastatomos indaplovės. Šio tipo įrenginiai gali būti statomi bet kurioje virtuvės vietoje, o jei prireikia – nesunkiai galima juos perkelti kitur. Tačiau tokia indaplovė visuomet bus matoma, taigi teks pasistengti siekiant ją priderinti prie bendro interjero. Pastatomos indaplovės reikalauja kiek mažesnių investicijų, tačiau jos funkcionalumu taip pat šiek tiek nusileidžia integruotiems įrenginiams. Tiesa, šiuo atveju reikėtų lyginti konkrečių modelių galimybes ir programų skaičių.