NEMOKAMAS pristatymas į LP EXPRESS terminalus!

Naudingi patarimai

Kaip išsirinkti kapsulinį kavos aparatą?

Kapsuliniai kavos aparatai nuo 34€
2017 11 20
Kapsulinis kavos aparatas

Paaiškiname, kokie kapsuliniai kavos aparatai yra geriausi.

Gerti kavą iš kavos aparato yra ne tik patogu, bet ir skanu, mat jo pagalba išgaunamas nuostabus kavos aromatas. Be to, kai kurie iš jų labai pagreitina šio juodojo gėrimo paruošimą. Tai ypač pasakytina apie automatinius kavos aparatus. Vienas iš populiariausių tipų yra kapsuliniai kavos aparatai. Kokiais privalumais jie pasižymi? Ar jais paruošta kava yra iš tikrųjų skanesnė?

Kaip veikia kapsulinis kavos aparatas?

Kapsulinio kavos aparato veikimo principas yra labai paprastas ir nereikalauja iš vartotojo jokių specialių įgūdžių. Kapsulės susideda iš tam tikro pasirinkto aromato kiekio. Tad, jei pageidaujate kavos su pienu, pasirinkite atitinkamo skonio kapsulę, pvz. Latte, kurioje yra  papildoma pieno miltelių dalis. Norėdami paruošti juodą kavą, tiesiog įdėkite kapsulę į tam skirtą vietą, įjunkite aparatą ir jau po kelių akimirkų mėgaukitės kavos skoniu. Daugelis modelių taip pat leidžia Jums paruošti arbatą ar karštą šokoladą.

Top 10 Kapsuliniai kavos aparatai


Kapsulinių kavos aparatų privalumai ir trūkumai

Privalumai Trūkumai
palyginti maža kaina vieno kavos puodelio kaina yra didesnė nei kavos, paruoštos įprastu būdu
labai paprasta naudoti mažas kapsulinių kavos aparatų modelių pasirinkimas
paprasta palaikyti švarą mažas kapsulinių kavos aparatų modelių pasirinkimas
galimybė išgauti daug skonių

Kapsuliniai kavos aparatai neturi jokių papildomų komponentų, pvz. kavos malimo malūnėlio, todėl jais nėra galimybės paruošti kavą iš pupelių ar net maltos kavos.

Pieno putos

Kapsulinis kavos aparatas visada paruoš kavą tinkamu būdu. Tai pavyksta ne kiekvienam kavos aparatui. Net cappuccino ar latte. Tačiau, skirtingai nuo tradicinių aparatų, pieno problemą galima išspręsti trimis būdais:

  • naudojant kapsules su pieno milteliais
  • naudojant purkštuką pieno putojimui
  • įsigyjant papildomai pieno plakiklį

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį?

Vandens rezervuaras

Pasirinkite modelį, kuriame vandens rezervuaro talpos pakaktų paruošti kavą visiems šeimos nariams. Jei gyvenate vienas/viena, Jums tiks nedidelis kavos aparatas, kurio talpa yra 0.5 – 1 l.

Išvaizda

Kapsuliniai kavos aparatai pasižymi išskirtine, nekasdiene išvaizda – įvairiausių modelių rasite ir Pigu.lt elektroninės parduotuvės asortimente. Todėl verta apsvarstyti, ar jų originali išorė tinka Jūsų skoniui ir Jūsų virtuvės interjerui.

Papildomos funkcijos

Nepaisant viso proceso supaprastinimo naudojant kapsules, daugelis modelių leidžia keisti aparato parametrus, kad būtų galima tinkamai paruošti tam tikrą kavos rūšį. Tačiau yra modelių, kurie automatiškai reguliuoja nustatymus, pvz. pagal brūkšninį kodą. Kitos funkcijos:

  • kavos stiprumo reguliavimas
  • automatinis valymas ir nukalkinimas
  • vandens filtravimas
  • kavos dydžio pasirinkimas

Slėgis

Kapsulinis kavos aparatas ar paprastas kavos virimo aparatas? Priešingai nei gali atrodyti, verta atkreipti dėmesį į šį parametrą. Kuo didesnis slėgis, tuo aromatingesnė ir stipresnė bus kava. Prekyboje galima rasti mažo slėgio kapsulinius kavos aparatus, kurių slėgis svyruoja apie  3 barus, arba aukšto slėgio - 15 ar net 19 barų. Ir ne visuomet kaina yra lemiama.

Kapsulinis kavos aparatas pasižymi aukštu komforto lygiu ir tuo pačiu žema prietaiso kaina. Tačiau tikri kavos mėgėjai vis dėlto renkasi tradicinius slėginius kavos aparatus, suteikiančius jiems daugiau galimybių improvizuoti. Įsigyti kapsulinį kavos aparatą yra tolygu susisieti su tam tikru vienu gamintoju, o taip pat teks patirti gan dideles eksploatacijos sąnaudas. Kita vertus, tai suteikia galimybę mėgautis įvairiais kavos skoniais, ir negaišti laiko, gilinantis į skanios kavos paruošimo paslaptis. Todėl geriausias būdas išsiaiškinti, ar verta pirkti kapsulinį kavos aparatą, yra sudalyvavimas degustacijose, kurios retkarčiais yra organizuojamos pvz. prekybos centruose.

Pirkėjams patiko šis įrašas

3.8/5
28 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?