Naudingi patarimai

Kaip išsirinkti maitinimo kėdutę

Didelis maitinimo kėdučių pasirinkimas
2018 07 15
kudikis sedi patogioje maitinimo keduteje

Svarbūs momentai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, renkantis maitinimo kėdutę.

Kada mažylis pasiruošęs sėsti į maitinimo kėdutę

Daugmaž 4-6 mėnesiais, kai mažylis jau sėdi savarankiškai ir valgo kietą maistą, prie virtuvės baldų galima pridėti ir maitinimo kėdutę. Keletas klausimų, į kuriuos reiktų atsakyti renkantis tinkamą kėdutę.

Ar ja patogu naudotis?

Pats svarbiausias dalykas – ar yra patogu pasodinti ir iškelti mažylį. Prieš priimdami sprendimą pasiklausinėkite draugų, ar jie turi maitinimo kėdutę, kuria jie yra visiškai patenkinti. Atvykus į parduotuvę įdėmiai apžiūrėkite kėdutes ir rinkitės tą, kurios stalelį galite pastumti viena ranka. Apžiūrėkite saugos diržus: ar juos lengva atsegti ir užsegti? Dauguma su maitinimo kėdutėmis susijusių nelaimingų atsitikimų įvyksta todėl, kad tėvai nesinaudoja saugos diržais. Atminkite, kad vos tik mažylis išmoks atsistoti, jis tai būtinai pabandys padaryti kėdutėje. Trijų ar penkių taškų saugos diržų sistema užtikrins Jūsų mažylio saugumą.

Ar prekė turi JPMA sertifikatą?

Kalbant apie saugumą, maitinimo kėdučių gamintojai savo produktus gali pateikti prekių vaikams kokybės ir saugumo sertifikavimui. Ar ant kėdutės yra JPMA ženkliukas? Šiuo ženkliuku žymimi produktai yra patys saugiausi.

Top 10 Maitinimo kėdutės


Ar ji patogi?

Jūs juk norite, kad mažylis sėdėtų ramiai kuo ilgesnį laiką. Atsižvelkite į tai, kiek kėdutė yra erdvi. Ypač jei Jūsų mažylis yra didesnis. Ar kėdutė pakankamai minkšta? Ar yra atrama pėdoms?

Ar ją patogu valyti?

Visi kūdikiai valgydami išsimurzina save ir aplinką, todėl atsižvelkite į tai, ar kėdutę bus lengva išvalyti po smagių pietų. Dauguma kėdučių aptraukti viniline medžiaga, kad jas būtų paprasta nuvalyti. Apžiūrėkite, tarpą tarp minkštosios kėdutės dalies ir rėmo. Pagalvokite apie trupinius ir obuolių tyrelę... Kuo mažiau siūlių ir varžtų – tuo geriau. Naujovė maitinimo kėdučių pasaulyje – į maitinimo stalelį įmontuotas padėklas, kurį galima išimti ir plauti indaplovėje. Kai kurios maitinimo kėdutės netgi turi papildomą stalelį: kol vienas plaunasi indaplovėje, galite naudoti kitą.

Ar ji atitinka visus Jūsų reikalavimus?

Ar kėdutę laikysite vienoje vietoje, ar norėsite ją perkelti? Gal ją nuolatos stumdysite nuo stalo prie sienos? Jei taip, ieškokite modelio su užfiksuojamais ratukais, kad maitinimo metu kėdutė stabiliai stovėtų vietoje. Kai kurios  maitinimo kėdutės  yra sulankstomos, todėl jos itin patogios, jei naudojamos retai, pavyzdžiui – pas senelius.

Pagrindiniai kėdučių tipai:

Pirkėjams patiko šis įrašas

3.7/5
3 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?