Naudingi patarimai

Kaip išsirinkti sofą arba minkštą kampą?

Įvairiausios sofos, foteliai, minkšti kampai jūsų pasirinkimui
2018 07 09
svetaines sofa ir minksti kampai

Kaip išsirinkti sofą arba minkštą kampą?

Šiais laikais kai baldų pasiūla yra milžiniška, labai sunku priimti tinkamą sprendimą, svarstant įsigyti sofą ar minkštą kampą. Sunku nepasimesti, kai įvairūs baldų gamintojai siūlo neribotas dizaino, medžiagų ir spalvų pasirinkimo galimybes.  Taigi geriau susigaudyti ir apsispręsti kokios sofos ar minkšto kampo jums reikėtų, pagelbės mūsų pigu.lt ekspertų rekomendacijos.


Sofa ar minkštas kampas?

Pastebima tendencija, kad pastaraisiais metais auga minkštų kampų populiarumas. Taip yra dėl to, kad vis daugiau žmonių, renkasi nuosavą namą, kur gyvenamosios erdvės yra žymiai daugiau, todėl minkštas kampas yra puikus pasirinkimas. Šis baldas ne tik harmoningai atrodys didesnėje erdvėje, bet ir praktiškai tarnaus, jei jūsų šeima yra didelė ar pas jus dažnai svečiuojasi draugai. Tuomet galėsite jaukiai visi susėsti ir patogiai bendrauti. Be to dauguma minkštųjų kampų turi miegamojo mechanizmo funkciją, kas leidžia pasirūpinti ir kokybišku miegu.

Tačiau jei jūsų erdvių išplanavimas yra nestandartinis ir minkštą kampą būtų sunku integruoti į būsimą interjerą, tuomet rekomenduotina rinktis sofą ar derinti kelias skirtingų dydžių sofas. Beje sofų pagalba, galima planuoti savo erdvę ir suskirstyti ją į zonas, pavyzdžiui tą, kurioje ilsėsitės ir kur dirbsite. Sofa yra universali tuo, kad norint ją pastatyti, nebūtina remti prie sienos, ji gali stovėti ir didesnio kambario centre. Taip pat sofą lengvai galima suderinti su kitais, jau esamais baldais ir jūsų namų stiliaus. Jei jūsų gyvenamoji erdvė yra maža, tuomet puikiai tiks sofa-lova, ant kurios tikrai bus patogu ne tik sėdėti, bet ir galėsite ja naudotis kaip lova.