Naudingi patarimai

Kaip išsirinkti tinkamą veido pudrą

Platus veido pudrų pasirinkimas
2018 07 15
veido pudra

Tam, kad makiažas būtų tobulas, jį būtina užfiksuoti sausa pudra. Ši priemonė, kuri labai dažnai yra pražiūrima, iš tiesų yra itin universali: ji fiksuoja makiažą, kad jis ilgiau laikytųsi, išlygina odos atspalvį, paslepia nedidelius trūkumus, gali sugerti riebalų perteklių ir netgi gali apsaugoti nuo neigiamo saulės poveikio.

Bet tam, kad galėtumėte pasinaudoti visais šiais privalumais, reikia išsirinkti Jūsų odos spalvai ir tipui tinkančią pudrą. Kaip priimti teisingą sprendimą kai yra šitiek produktų? Štai, į ką turėtumėte atkreipti dėmesį:

Pudros spalva

Pudros spalva turėtų nesiskirti nuo veido spalvos, nes kitaip neišvengsite kaukės efekto. Venkite itin oranžinių ar rožinių tonų; geriau rinkitės neutralius beige ir rudus atspalvius. Jei niekaip nerandate Jūsų odos atspalviui tinkančios pudros, išbandykite permatomą pudrą.

Pudros efektas

Pasirinkite pudrą, kuri veidui suteiks natūralaus spindesio. Jei Jūsų oda riebi, matinis efektas bus pats geriausias pasirinkimas. Venkite pudros, kuri suteikia švytėjimo efektą, nes atrodysite kaip diskotekos rutulys.

Top 10 makiažo pagrindų


Pudros tekstūra

Gera pudra pasižymi lengva, šilkine struktūra; ja lengva padengti odą ir ji tolygiai pasiskirsto jos paviršiuje. Su kokybiška pudra išvengsite kaukės efekto ir ji nepabrėš paakiuose esančių raukšlelių. Venkite pudros, kurios tekstūra atrodo nenatūraliai.

Top 10 makiažo bazių