Naudingi patarimai

Kaip išsirinkti virtuvės buitinę techniką?

Platus virtuvės buitinės technikos pasirinkimas
2018 10 11
Virtuvės prietaisai

Pagrindinės rekomendacijos, padėsiančios išsirinkti virtuvės buitinę techniką

Virtuvė tai viena iš svarbiausių patalpų kiekvienuose namuose, kuri turi būti patraukli ne tik vizualiai bei suteikti namams jaukumo, bet ir būti funkcionali bei naudinga. Tai pasiekti galima didelio namų apyvokos prietaisų pasirinkimo dėka, kurie tinkamai suderinti ir išdėstyti gali žymiai pagerinti naudojimo patogumą. Taigi, kaip įrengti virtuvę, kad jaustumėtės joje patogiai? Į ką atkreipti dėmesį ir kaip išdėstyti  virtuvės buitinę techniką? Šiame vadove rasite atsakymų į šiuos ir daugelį kitų klausimų.

Kaip išsirinkti buitinę techniką?

Buitiniai prietaisai turėtų tikti prie įsigytų baldų, taip pat sienų bei grindų spalvos. Patalpos dizainas turi būti nuoseklus, remtis panašiu prietaisų ir baldų dizainu.

Vienas iš pirmųjų klausimų, į kuriuos reikia atsakyti, yra: ar įsigyti laisvai stovinčią ar įmontuojamą techniką. Sprendimas turėtų būti priimtas jau virtuvės projektavimo etape, kai baldų komplektas dar nebuvo įsigytas. Kiekvienas sprendimas turi savo privalumų ir trūkumų, kuriuos turėtumėte apsvarstyti ir pritaikyti prie jūsų poreikių.

Top 10 Virtuvės technikos prekių

Laisvai stovintys buitiniai prietaisai

Pranašumai Trūkumai
galimybė pagal norus pasirinkti buitinės įrangos stovėjimo vietą virtuvėje visada matomi ir ne visada atitinką virtuvės dizainą
jei baldai keičiami, nėra problemų su jų suderinimu
mažesnė kaina
gedimų atveju kyla mažiau problemų su taisymu
didžiulis įvairių modelių pasirinkimas skirtingomis kainomis

Montuojami buitiniai prietaisai

Pranašumai Trūkumai
įranga yra paslėpta ir integruota į baldus, todėl atrodo estetiškai aukštesnė kaina
saugesnė mažų vaikų atžvilgiu mažesnis pasirinkimas, ypač nestandartinių išmatavimų įrangos
lengvesnė priežiūra montuojamos buitinės įrangos talpa yra mažesnė nei tokių pačių išmatavimų laisvai stovinčios įrangos
galimybė įmontuoti bet kokiame aukštyje, pvz., orkaitę

Top 10 Šaldytuvų