Naudingi patarimai

Bronzantai: kam jie skirti ir kaip naudojami?

2020 06 24
moteris banguotais plaukais laiko sepeteli su bronzantu ant skruostu ir darosi makiaza pasimatymui

Ne paslaptis, kad šiais laikais pasitelkus makiažą galima sukurti tikrus stebuklus – ne tik paryškinti žaviausius bruožus, bet ir suteikti veidui lengvo įdegio atspalvį. Jei vasaros sezonu nespėjote pakankamai įdegti, Jums ypač patiks bronzantai, vis dažniau atsiduriantys moterų kosmetinėse. Šį kartą pakalbėsime apie tai, kur ir kaip galima juos panaudoti.

Bronzanto paskirtis

Galima sakyti, jog pagrindinė šios kasdienės makiažo priemonės paskirtis yra sukurti natūraliai įdegusios odos efektą, tačiau iš tiesų šiuos produktus galima pritaikyti ir kitiems tikslams. Naudodamos bronzantą, išlyginsite kaklo ir veido atspalvį, pamaskuosite paraudimus, patamsinsite pernelyg šviesų pudros atspalvį, o taip pat galėsite pasitelkti jį veido kontūravimui. Tinkamai naudojant šią priemonę, oda įgauna sveiką, įdegusią išvaizdą – kaip sukurti būtent tokį efektą, aptarsime žemiau.

Tinkamo bronzanto atspalvio pasirinkimas

Tam, kad ši priemonė iš tiesų padėtų pasiekti pageidaujamų rezultatų, visų pirma reikia pasirinkti tinkamą jos atspalvį. Tai padarysite identifikavusios savo odos tipą ir atsižvelgusios į kelis pagrindinius patarimus:

  • Rinkitės ne daugiau kaip 2-3 atspalviais tamsesnį toną nei Jūsų veido oda – taip išsaugosite natūralų įvaizdį.
  • Šiltam odos tipui tiks apelsino, persiko ar raudonos spalvos tonai.
  • Šaltam odos tipui reikėtų rinktis šaltus rudus atspalvius. Labai šaltų tonų tarp šių produktų nerasite, tačiau net ir menkas skirtumas turės daug įtakos galutiniam rezultatui.
  • Renkantis bronzantą su blizgiomis dalelėmis, reikėtų atkreipti dėmesį ir į jų atspalvį. Prie šaltų veido tonų labiau derės šaltesni, sidabriniai elementai, tuo tarpu prie šiltų verčiau derinti šiltesnius, auksinius ar kūno spalvos atspalvius.
  • Nusipirkus per tamsų bronzantą, neskubėkite jo išmesti – jį galite sumaišyti su šviesesne pudra.


Kaip naudoti bronzantą?

Norėdamos pasiekti geriausių rezultatų, sekite šiuos žingsnius:

  1. Pasiruoškite darbui. Patepkite veidą kremu ir, jei reikia, padenkite odą savo naudojama kremine pudra.
  2. Paskirstykite priemonę atitinkamose vietose. Norėdamos išsaugoti natūralų įvaizdį, šį produktą tepkite tik tose vietose, kurias saulė paliečia pirmiausiai. Lengvais, lygiais sluoksniais patepkite plaukų augimo liniją, smilkinį, skruostų duobutes, žandikaulio liniją ir kitas „iškiliausias“ veido vietas.
  3. Neskubėkite rinktis tamsiausių atspalvių. Produktą naudokite mažesniais kiekiais – tuomet atspalvis atrodys šviesesnis. Jei reikės, visuomet galėsite uždėti jo papildomai: taip daug paprasčiau pasieksite pageidaujamą efektą.
  4. Panaudokite veido kontūravimo gudrybes. Tamsesni atspalviai Jūsų trūkumus gali užmaskuoti ar susiaurinti – būtent ant tokių vietų ir reikėtų tepti bronzantą.
  5. Sulyginkite kaklą su veidu. Produktą reikėtų tepti ir kaklo, nepraleidžiant šoninių vietų, einančių link pečių. Veido atspalvis turi sutapti su kaklu, o kaklo – derėti su visu kūnu.

Įsidėmėjusios visus šiuos patarimus, lengvu įdegiu galėsite mėgautis ištisus metus. Svarbiausia – pasirinkti tinkamą bronzanto atspalvį ir naudojantis juo, nepersistengti. Tuomet tikrai liksite patenkintos savo atvaizdu veidrodyje!

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
1 Pirkėjo įvertinimas

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?