Naudingi patarimai

Kaip pasidaryti garbanas?

Didelis plaukų formavimo ir tiesinimo prietaisų pasirinkimas
2019 11 25
garbanotu plauku formavimas namuose

Taip jau yra, jog garbanės visuomet slapčia pavydi tiesių plaukų savininkėms, o šios – ieško būdų, kaip pasidaryti gražias garbanas. Laimei, šiais laikais netrūksta sprendimų, kaip įgyvendinti šias savo svajones. Tereikia nuspręsti, apie kokias plaukų bangas svajojate ir surasite ne vieną patarimą, kaip pasidaryti garbanas namuose – visus juos pateikėme vienoje vietoje!

Smulkios garbanos

Svajojant apie tokias garbanas, geriausia pasikliauti specialiomis plaukų garbanojimo žnyplėmis, kurias galėsite naudoti ne vienerius metus. Išsiplovus ir išsidžiovinus galvą, tolimesnis procesas taip pat nebus sudėtingas – tereikia imti plonas sruogeles, jas ištepti plaukų formavimo putomis, apvynioti aplink pravertas žnyples ir kelias sekundes palaikyti suspaudus.

Taip perėjusios kiekvieną sruogą, džiaugsitės žavingai atrodančiomis smulkiomis garbanėlėmis. Tam, kad rezultatas išsilaikytų kuo ilgiau, rekomenduojama papildomai pasitelkti plaukų vašką ir laką.


Lengvos garbanos

Galima sakyti, jog svarstančioms, kaip pasidaryti lengvas garbanas, iš tiesų pasisekė – šis būdas nereikalaus jokių papildomų pirkinių ir leis gana greitai pasiekti rezultatų. Be to, jį verta išbandyti ir toms, kurios galvoja, kaip pasidaryti garbanas be žnyplių.

Šiuo atveju Jums tereikia imtis didesnes išdžiūvusių plaukų sruogas, jas patepti plaukų formavimo putomis ir, susukus aplink pirštą, susegti. Kitą dalį plaukų sruogelėmis apvyniokite aplink medžiagos skiautelę ir suriškite jos galus. Palikite šį „kūrinį“ per naktį ir ryte džiaugsitės lengvomis, stambiomis garbanomis!