Naudingi patarimai

Manikiūras namuose: kaip jį pasidaryti?

Didelis nagų lakų, stiprintojų pasirinkimas
2020 04 07
moteris lakuojasi nagus namuose

Dailiai sutvarkyti nagai prideda papildomo žavesio, o žavinga jų išvaizda gali pasirūpinti kiekviena iš mūsų. Šiuo atveju nėra jokios paslapties – svarbiausia pasirūpinti, kad būtų atliktas kokybiškas manikiūras. Kaip pasidaryti jį taisyklingai, nesusikuriant daugiau problemų – daugeliui iškylantis klausimas. Tačiau jei įsidėmėsite kelias svarbiausias taisykles, šis procesas neužtrukus, o Jūs galėsite mėgautis puikiais rezultatais.

Kokių priemonių prireiks manikiūrui?

Tam, kad manikiūras namuose pavyktų sėkmingai, pirmiausia reikia pasirūpinti atitinkamais įrankiais ir priemonėmis. Jums prireiks:

Kaip atliekamas manikiūras?

Atlikdamos manikiūrą namuose, vadovaukitės šiais žingsniais:

1. Patrumpinkite nagus iki norimo ilgio ir suteikite jiems formą. Šį žingsnį ypač svarbu atlikti prieš sušlapinant rankas, kadangi šlapių nagų dildymas gali juos susilpninti. Nagų taip pat nereikėtų karpyti – formą suteikite pasitelkdamos švelnią dildę. Dildykite nuo krašto link centro, iš kairės į dešinę arba priešingai. Svarbiausia vengti dildymo aukštyn – žemyn, kadangi tai taip pat labai kenkia Jūsų nagų struktūrai. Nors dėl nagų formos kyla įvairių diskusijų, iš esmės ji priklauso tik nuo Jūsų pačių asmeninio skonio.

2. Pamirkykite rankas šiltame vandenyje. Ši procedūra leis suminkštinti rankas ir odeles. Tam, kad efektas būtų dar geresnis, į vandenį patartina įlašinti specialaus aliejaus. Tačiau jei jo neturite tiks ir šlakelis skysto muilo ar dušo želė. Tokioje vonelėje rankas reikėtų laikyti 5-10 minučių.

3. Atlikite rankų šveitimą. Pašalinus negyvas odos ląsteles, rankos tampa kur kas švelnesnės, todėl šį žingsnį taip pat pravartu įtraukti atliekant manikiūrą. Tokiai procedūrai neretai pasitelkiamos liaudiškos priemonės, pavyzdžiui, druskos ir dušo želė arba kavos tirščių ir medaus mišiniai. Tačiau taip pat galima pasirūpinti specialiu rankų šveitikliu, kuris ne tik išvalys, bet ir pamaitins Jūsų odą.

4. Nusausinkite rankas. Jei norite išvengti ant nago liekančių mažai pastebimų pūkelių, vietoj pūkuoto rankšluosčio rinkitės popierines servetėles arba popierinius rankšluosčius.

5. Atstumkite nagų odeles. Jei jų niekad nekarpėte, geriausia to ir nedaryti, kadangi ši procedūra tik skatina jų augimą, o kartais gali sukelti infekciją. Geriausia jas atstumdyti specialia medine manikiūro lazdele – pasitelkiant metalinius įrankius, ženkliai padidėja nago pažeidimo rizika. Visgi, jei odeles karpote, tam naudokite specialias žnyplutes ir svarbiausia – nepersistenkite. Kirpkite tik pabalusią zoną, vientisa kryptimi ir pasistenkite nepalikti atplaišėlių.


6. Palepinkite rankas drėkinamuoju kremu. Nors tai nėra būtina, papildomai rekomenduojama į rankas įmasažuoti drėkinantį kremą ir luktelėti, kol jis pilnai įsigers.

7. Nulakuokite nagus. Priklausomai nuo asmeninių norų, juos galite padengti bespalviu ar spalvotu laku, o galbūt – netgi atlikti gelinį lakavimą namuose. Atlikus visus aukščiau išvardintus žingsnius, nagai yra pilnai paruošti bet kokiam lakavimui.