Naudingi patarimai

Kaip pasirinkti elektroninę knygų skaityklę?

Elektroninės knygų skaityklės nuo 70€
2017 05 23
Geriausios knygų skaityklės

Dievinate knygas, tačiau daug keliaujate ir negalite nuolat su savimi tampytis knygų, nes jos daug sveria, užima nemažai vietos? Susiduriate su sunkumais, nes mėgstate skaityti anksti ryte ar vėlai vakare, kai jau tamsu? Gal įprastos knygos jums tiesiog tapo per brangios? Visais šiais atvejais derėtų įsigyti elektroninę knygų skaityklę. Jos yra daug geresnės už telefonus ar planšetes dėl daug malonesnio akims ekrano, ilgesnio baterijos tarnavimo laiko ir, žinoma, kainos. Tuo tarpu įprastas knygas elektroninės skaityklės lenkia dėl savo paprastumo ir svorio. Tačiau elektroninių knygų skaityklių yra tiek daug, kad pasimesti lengva. Kaip reikia pasirinkti elektroninę knygų skaityklę?

Dydis, svoris ir komfortas

Paprastai elektroninių skaityklių ekranų dydis svyruoja nuo 6 iki 8 colių. Tad pagalvokite, kokio dydžio ir storio knygas dažniausiai skaitote, kaip dažnai keliaujate. Visų pirma, elektroninė skaityklė turėtų sverti mažiau už jūsų įprastai skaitomas knygas. Be to, ji turėtų būti patogi laikyti – daugelis šiuolaikinių skaityklių yra plonos, tad dėl to nereikėtų per daug jaudintis.

Tiesa, apie ekrano dydį svarstyti reikėtų labiausiai – jeigu skaitote dažnai, bet trumpai ir daugiau keliaujate, rinkitės skaityklę su mažesniu ekranu. Tuo tarpu mėgstantiems ilgas skaitymo sesijas vertėtų pasirinkti didesnį ekraną turintį įrenginį.


Top 10 Elektroninių knygų skaityklių