Naudingi patarimai

Kaip pasirinkti kanceliarines prekes?

Platus kanceliarinių prekių pasirinkimas
2018 07 15
Mokyklinės prekės

Nenumaldomai artėjant mokslo metams visiems tėvams ir vyresniems mokiniams dažnai kyla nemažai rūpesčių dėl pasiruošimo mokyklai. Jei sąsiuvinių ar popieriaus pirkimas dar daugmaž įprastas ritualas, tai išsirinkti tinkamiausias kanceliarines prekes gali tapti nemenku iššūkiu – juk dabar parduotuvėse nuo pasirinkimo galimybių tiesiog raibsta akys. Šiame gide atskleisime, kaip nepasimesti prekių gausoje bei nusipirkti geriausiai jūsų poreikius atitinkančias prekes.

Rašiklis – pirmas žingsnis mokslų link

Dar joks mokinys niekad neišsivertė be pagrindinio įnagio savo mokykliniame gyvenime – rašiklio. Mažesniems mokiniams itin svarbu išsirinkti mėgstamą plunksnakotį, nes pirmaisiais mokymosi metais susiformuoja pagrindiniai rašymo įgūdžiai, kurie dažnai lydi visą likusį gyvenimą. Dėl šios priežasties verta pagalvoti apie didesnę investiciją į kokybišką, tolygiai rašantį bei itin patogų rankai rašiklį. Taip pat pigu.lt ekspertai ragina nepamiršti ir dar vieno dalyko – tušinukų ir parkerių pritaikytų tik dešiniarankiams ar kairiarankiams. Dažniausiai rašikliai projektuojami taip, kad tiktų ir vieniems, ir kitiems, tačiau gyvenime galioja dėsnis, kuris teigia, jog jei prekė tinka visiems, tai ji nebus iki galo patogi asmeniškai kiekvienam. Būtent dėl to siūlome jums apsvarstyti būtent vienai ar kitai rankai pritaikyto rašiklio pasirinkimą.

Kitas svarbus rašiklių pasirinkimo aspektas, tai plunksnos storis bei rašalas. Smaili ir nestora plunksna itin tinka itin preciziškai rašantiems bei smulkų raštą mėgstantiems, tuo tarpu storesnė plunksna rašo storiau, naudoja kiek daugiau rašalo, tačiau kiek paslepia rašto netolygumus.


Markeriai

Žinoma, dar yra ir kita rašiklių rūšis – markeriai, skirti rašymui ant baltos lentos. Ši prekių kategorija aktualesnė mokytojams ar dėstytojams, nes būtent jie dažniausiai reiškia savo mintis bei interpretacijas naudodami šį įnagį. Kalbant apie markerių pasirinkimą, svarbu paminėti tai, jog kai kurie, pigesni, modeliai turi stipresnį nei kiti specifinį kvapą, kuris toli gražu mielas ne visiems. Kita svarbi savybė – markerio išlikimas ant lentos. Turbūt ne kartą esate matę likusias ir nenusivalančias žymes ant lentų, kurios blaško ir atrodo tikrai neestetiškai. Pažymime, jog sunkesnis nuvalymas taip yra pigesnių markerių skiriamoji žymė.

Piešimo įrankiai

Pradinių klasių mokinukai neįsivaizduoja savo kasdienybės be įvairiaspalvių pieštukų ir flomasterių. Renkantis juos verta atkreipti dėmesį į tai, kaip lengvai jie nusiplauna, nes kaip žinia, mažiausieji yra linkę paišyti ne tik ant lapo, bet ir ant savęs ar aplinkinių daiktų. Flomasterių ir pieštukų kainos dažniausiai priklauso nuo jų spalvų kiekio ir kokybės. Tikėtina, jog brangesni, žinomo gamintojo pieštukai ar flomasteriai tarnaus ilgiau bei džiugins savo spalvų ryškumu. Renkantis paprastus pieštukus svarbu atkreipti dėmesį į jų kokybinį ženklinimą bei į tai, ar apačioje yra praktiškas trintukas.

Technologijų ir dailės pamokos neapsieina ir be teptukų, kalbant apie juos svarbu pabrėžti, jog vieni jų skirti paprastiems dailės darbeliams ir orientuoti į mažesnius vaikus, kiti yra profesionalesni, gaminami iš aukštesnės kokybės medžiagų, yra brangesni ir mėgstami profesionalių tapytojų ar besimokančių gerai tapyti. Žinoma, kaina dar priklauso ir nuo įpakavime esančių teptukų kiekio bei storio.

Tačiau teptukai būtų visai nereikalingi, jei jais nebūtų ką tepti. Todėl jums greičiausiai reikės ir akvarelės ar dažų. Vėlgi, šioje prekių kategorijoje kainos priklauso nuo spalvų kiekio bei dažų, guašo ar akvarelės kokybės. Visad verta pagalvoti, ar jūsų atžala naudosis savo dažų rinkiniu tik retkarčiais, ar ji(s) yra itin susidomėjęs tapyba ir taip nuspręsti kokią pinigų sumą galite paskirti šiam pirkiniui.  

Skaičiuotuvas yra būtinas visiems

Laikui bėgant matematikos mokymas(is) keičiasi ir pirmosiose klasėse pagrindiniu matematikos aspektu buvęs skaičiavimas savarankiškai, mintinai ar sąsiuvinyje keičiasi. Šioje vietoje į pagalbą atskuba skaičiuotuvai. Kaip ir kitų prekių, skaičiuotuvų, pasirinkimas Pigu.lt parduotuvėje ypač gausus, be to, čia nuolat taikomos akcijos bei išpardavimai. Pirmosiose gimnazinėse klasėse visiškai pakaks ir paprasto skaičiuotuvo už kelis eurus, tačiau galima pasvarstyti ir apie pilno mokyklinio skaičiuotuvo pirkimą iš karto, nes jis tarnaus ir vyresnėse klasėse, turės papildomų funkcijų, kurios taps itin lengvinančiomis kartais kartų mokyklinį gyvenimą. Tiesa, tokiu atveju reikėtų ieškoti skaičiuotuvo be atminties, nes tik tokiais galima naudotis valstybinio brandos egzamino metu. Visad patartina ieškoti modelio maitinimo ne tik baterijomis, bet ir saulės energija. Tokiu atveju galima praktiškai užmiršti apie skaičiuoklės krovimo problemas, ji visad bus įkrauta ir paruošta darbui. Mūsų elektroninėje parduotuvėje skaičiuotuvus visad įsigysite pigiau.


Segtuvai ir įmautės

Turbūt visi tėvai ir mokytojai siekia, jog jų vaikai ar auklėtiniai mėgtų tvarką ir nuosekliai kauptų visą mokykloje suteikiamą informaciją. Šiam tikslui pasiekti geriausiai tinka visų darbų, kontrolinių ir pasiekimų sistemingas rinkimas segtuvuose. Juos išsirinkti nesunku pagal dažniausiai į juos dedamų dokumentų dydį ir tipą. Kitas svarbus segtuvų papildinys – įmautės. Prastesnės kokybės įmautės būna plonesnės ir tinkamai neapsaugo dokumentų nuo susiglamžymų ar sutepimų, dažnai per jas gerai nesimato teksto ar ant popieriaus atspausdintų paveiksliukų. Dėl to gera mintis rinktis geresnės kokybės, storesnes, matines įmautes –  jos tarnaus nepalyginamai ilgiau bei bus daug malonesnės akiai ir rankai.


Internetinėje parduotuvėje Pigu.lt be jau aptartų prekių visad rasite ir įvairų kitų kanceliarinių prekių pasirinkimą – aplankus, dėžutes, drožtukus, kalendorius, klijus, knygų skirtukus, korektorius, kreideles, liniuotes, modeliną bei plasteliną, penalus, rašalą, skriestuvus, skylamušius, trintukus ir dar begalę kitų. Čia taikomos nuolaidos su nuolaidos kodais, čia yra prieinami ir pirkėjų atsiliepimai, todėl pirkti Pigu.lt rekomenduojame dėl daugybės priežasčių: žemos kainos, puikaus aptarnavimo, pristatymo ir paprasčiausio komforto. 

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?