Naudingi patarimai

Kaip pasirinkti kuprinę?

Platus kuprinių pasirinkimas
2018 07 15
Mokyklinė kuprinė

Artėja nauji mokslo metai, be to, rudenį daugelis mėgsta kur nors išvykti dėl pigesnių lėktuvo bilietų. Rudenį į didžiuosius miestus persikelia ir daugybė studentų, kurie laisvu metu dažnai pasirenka sportą. Nesvarbu, kas esate ir kuo užsiimate, labai didelė galimybė, jog šį rudenį jums prireiks kuprinės, tačiau pasirinkti ją gali būti ypatingai sunku – reikia pagalvoti apie jos tipą, dizainą, dydį, kainą ir daugybę kitų aspektų. Kuprinė yra daiktas, kuris gali nulemti jūsų visą dieną mokykloje, universitete, kelionėje ar sporto klube, todėl šįkart būtina rinktis labai protingai ir apgalvotai. Tą padaryti jums padėsime mes, Pigu.lt ekspertai.

Kuprinės tipas

Visų pirma, jums reikėtų apgalvoti, kam jūs naudosite savo kuprinę. Taip, kuprinę nešiojamam kompiuteriui galima naudoti ir mokslui, ir netgi turizmui, tačiau turistinę arba sportinę kuprinę neštis į mokyklą ar universitetą būtų keista.

  • Krepšiai, kuprinės, dėklai kompiuteriams

​Šio tipo kuprinės ir krepšiai yra ypatingi tuo, kad paprastai juose yra specialios apsaugos ir skyriai jūsų kompiuteriui, priedams ir panašiems daiktams. Be to, jeigu turite ypatingai didelį kompiuterį, į bet kokią kitą kuprinę jo įkišti negalėsite, tuo tarpu specialių kuprinių, krepšių ir dėklų kompiuteriams dydis yra specialiai pritaikytas įvairaus tipo kompiuteriams. Šio tipo kuprinės ir krepšiai gali būti puikiai panaudoti ir studijoms, mokyklai, o kartais ir turizmui, todėl tokio tipo kuprinės yra ganėtinai universalios.

Top 10 krepšių, kuprinių, dėklų kompiuteriams


  • Turistinės ir kelioninės kuprinės

​Šio tipo kuprinės paprastai yra apsaugotos nuo vandens, dulkių ir panašių veiksnių, į kai kurias iš jų galima lengvai sutalpinti palapinę, daug vandens, maisto, rūbų ir kitų dalykų. Daugelis tokių kuprinių yra labai patogios, jos sukurtos nešiojimui daugybę valandų. Jeigu keliaujate ypatingai daug, atsiliepimai internete rekomenduoja rinktis tik tokio tipo kuprines dėl ypatingo jų komforto keliaujant. Keliauti galima ir su kito tipo kuprinėmis, tačiau kartą išbandę tikrą turistinę ar kelioninę kuprinę, kitokios savo kelionei rinktis nenorėsite. Tiesa, paprastai tokio tipo kuprinės gali būti naudojamos tik kelionėms tiesiog dėl išvaizdos ir dydžio.

Top 10 turistinių kuprinių

Su šia kuprinių kategorija viskas aišku – tai yra kuprinės, kurios pritaikytos knygoms, sąsiuviniams ir panašiems daiktams, kurie yra reikalingi moksleiviams. Tokio tipo kuprinės mažiesiems moksleiviams paprastai yra papuošti ypatingais piešiniais bei animacinių filmų veikėjais, todėl jūsų vaikai tikrai džiaugsis eidami į mokyklą su šiomis mokyklinėmis prekėmis.

Top 10 kuprinių mokyklai