Naudingi patarimai

Kaip pasirinkti kuprinę?

Platus kuprinių pasirinkimas
2023 08 02
Mokyklinė kuprinė

Artėja nauji mokslo metai, be to, rudenį daugelis mėgsta kur nors išvykti dėl pigesnių lėktuvo bilietų. Rudenį į didžiuosius miestus persikelia ir daugybė studentų, kurie laisvu metu dažnai pasirenka sportą. Nesvarbu, kas esate ir kuo užsiimate, labai didelė galimybė, jog šį rudenį jums prireiks kuprinės, tačiau pasirinkti ją gali būti ypatingai sunku – reikia pagalvoti apie jos tipą, dizainą, dydį, kainą ir daugybę kitų aspektų. Kuprinė yra daiktas, kuris gali nulemti jūsų visą dieną mokykloje, universitete, kelionėje ar sporto klube, todėl šįkart būtina rinktis labai protingai ir apgalvotai. Tą padaryti jums padėsime mes, Pigu.lt ekspertai.

Kuprinės tipas

Visų pirma, jums reikėtų apgalvoti, kam jūs naudosite savo kuprinę. Taip, kuprinę nešiojamam kompiuteriui galima naudoti ir mokslui, ir netgi turizmui, tačiau turistinę arba sportinę kuprinę neštis į mokyklą ar universitetą būtų keista.

  • Krepšiai, kuprinės, dėklai kompiuteriams

​Šio tipo kuprinės ir krepšiai yra ypatingi tuo, kad paprastai juose yra specialios apsaugos ir skyriai jūsų kompiuteriui, priedams ir panašiems daiktams. Be to, jeigu turite ypatingai didelį kompiuterį, į bet kokią kitą kuprinę jo įkišti negalėsite, tuo tarpu specialių kuprinių, krepšių ir dėklų kompiuteriams dydis yra specialiai pritaikytas įvairaus tipo kompiuteriams. Šio tipo kuprinės ir krepšiai gali būti puikiai panaudoti ir studijoms, mokyklai, o kartais ir turizmui, todėl tokio tipo kuprinės yra ganėtinai universalios.

Top 10 krepšių, kuprinių, dėklų kompiuteriams


  • Turistinės ir kelioninės kuprinės

​Šio tipo kuprinės paprastai yra apsaugotos nuo vandens, dulkių ir panašių veiksnių, į kai kurias iš jų galima lengvai sutalpinti palapinę, daug vandens, maisto, rūbų ir kitų dalykų. Daugelis tokių kuprinių yra labai patogios, jos sukurtos nešiojimui daugybę valandų. Jeigu keliaujate ypatingai daug, atsiliepimai internete rekomenduoja rinktis tik tokio tipo kuprines dėl ypatingo jų komforto keliaujant. Keliauti galima ir su kito tipo kuprinėmis, tačiau kartą išbandę tikrą turistinę ar kelioninę kuprinę, kitokios savo kelionei rinktis nenorėsite. Tiesa, paprastai tokio tipo kuprinės gali būti naudojamos tik kelionėms tiesiog dėl išvaizdos ir dydžio.

Top 10 turistinių kuprinių

Su šia kuprinių kategorija viskas aišku – tai yra kuprinės, kurios pritaikytos knygoms, sąsiuviniams ir panašiems daiktams, kurie yra reikalingi moksleiviams. Tokio tipo kuprinės mažiesiems moksleiviams paprastai yra papuošti ypatingais piešiniais bei animacinių filmų veikėjais, todėl jūsų vaikai tikrai džiaugsis eidami į mokyklą su šiomis mokyklinėmis prekėmis.

Top 10 kuprinių mokyklai


  • Sportiniai krepšiai ir kuprinės

Šios kuprinės yra ypatingos tuo, kad dažniausiai turi specialius skyrius sportinei aprangai, kojinėms, švariems rūbams, batams, gertuvei. Kaip ir kiekvienu atveju, sportiniai krepšiai ir kuprinės būna labai įvairių dydžių, todėl kai kurie turi mažiau minėtų skyrių, tačiau bet kuriuo atveju sportui rekomenduojame naudoti tik tokio tipo krepšius ir kuprines.

Top 10 sportinių krepšių ir kuprinių 


Kuprinės dydis – vienas svarbiausių aspektų

Jeigu kuprinė yra tinkamo dydžio, ją galima naudoti ir ne visai pagal paskirtį – nedidelę turistinę kelionę galima naudoti ir studijoms, kompiuteriui ar net sportui, tuo tarpu didelę kuprinę kompiuteriui taip pat galima naudoti bet kokiam atvejui, nors to pernelyg ir nerekomenduojame. Tai kokio dydžio kuprinę jums reikėtų rinktis?

  • Nedidelę kuprinę rekomenduojame tiems, kas turi nedidelį kompiuterį, keliauja į nelabai tolimą kelionę arba pirmųjų klasių moksleiviams, kurių knygos dar nėra labai didelės ir sunkios. Sportinių krepšių ir kuprinių dydis turėtų priklausyti tiesiog nuo to, kiek visko planuojate su savimi turėti.
  • Vidutinio dydžio kuprinę rekomenduojame nuo 13-os iki 16-os colių kompiuterių turėtojams, vyresnių klasių moksleiviams ir keliautojams, kurie leidžiasi į ilgesnes keliones. Tokios kuprinės gali būti tinkamos net ir vykstantiems į labai ilgas keliones, tačiau tokiu atveju turite mokėti atsirinkti tik būtiniausius daiktus.
  • Na, o didžiausias kuprines siūlome turintiems bent jau 17-os colių kompiuterį, studentams, gimnazinių klasių moksleiviams bei keliautojams, kurie planuoja su savimi neštis palapinę, daug rūbų, maisto ar kitų kelionei būtinų dalykų.

Komfortas

Jeigu kuprinę perkate moksleiviui arba planuojate su ja vykti į labai ilgas keliones, kuriose reikės kuprinę visada nešti ant pečių, rekomenduojame ypatingą dėmesį atkreipti į jos komfortą. Patikrinkite, kokias medžiagas naudojo kuprinės gamintojas, ar yra paminkštinimų pečiams ir nugarai, ar yra pakankamai gera ventiliacija – kuprinės su prasta ventiliacija gali priversti jūsų nugarą ypatingai prakaituoti, o tai sukelia didžiulį diskomfortą, o ilgesnių kelionių metų gali sukelti net ir nugaros skausmus.

Kuprinės dizainas neturėtų būti pirminis aspektas

Kiek jums turėtų rūpėti kuprinės išvaizda? Na, moksleiviams ar studentams kuprinės dizainas galbūt ir yra šiek tiek svarbus, tačiau jeigu su kuprine planuojate keliauti ar ją naudoti sportui, jus turite atkreipti dėmesį į daugybę kitų daug svarbesnių aspektų.

Kuprinės kaina turėtų priklausyti nuo naudojimo dažnumo

Galiausiai pagalvokite kaip dažnai naudosite kuprinę – jeigu ją naudosite mokslams ar studijoms, nesistenkite užsisakyti kuo pigesnio daikto. Tas pats turėtų galioti ir keliautojams. Tuo tarpu sporto kuprinės ar kuprinė jūsų kompiuteriui gali kainuoti pigiau, jeigu neplanuojate jos naudoti kasdien. Prisiminkite ir tai, jog pirkti internetu iš Pigu.lt parduotuvės apsimoka daug labiau negu kitur, nes čia turime didžiulį pasirinkimą iš „Adidas“, „Easy Camp“, „Nike“, „Peak“, „Paso“, „Herlitz“, „Tucano“ ir daugybės kitų gamintojų, o ir mūsų prekių kaina yra žemiausia, nes čia nuolat vyksta akcijos, išpardavimai, taikomos nuolaidos su specialiais nuolaidų kodais.

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.3/5
10 Pirkėjų įvertinimų

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?