Naudingi patarimai

Kaip pasirinkti makiažo pagrindą riebiai veido odai?

Platus makiažo pagrindų pasirinkimas
2017 11 29
mergina pasidaziusi makiazo pudra

Visos norime atrodyti nepriekaištingai ir dėl šios priežasties neretai į pagalbą pasitelkiame makiažo priemones, tačiau jeigu oda problematiška, netinkami pasirinkimai gali atnešti daugiau žalos nei naudos. Tai galioja ir tuomet, kai svarstome, koks makiažo pagrindas sausai, spuoguotai ar maišytai odai būtų tinkamiausias. Vis dėlto, dažniausiai ypač daug problemų kyla riebios odos savininkėms – kokias priemones tuomet rinktis geriausia?

Nors ant kokybiškų makiažo priemonių yra nurodyta, kokiam odos tipui jos yra tinkamos, norint būti užtikrintoms, vertėtų dar kartą atkreipti dėmesį į jų sudėtį. Rekomenduojama, jog skysta pudra riebiai odai nebūtų pagaminta iš aliejų, kadangi tokiu būdu poros bus dar labiau užterštos ir taip dar labiau išryškinsite džiugesio nekeliantį odos blizgumą. Apskritai reikėtų vengti riebesnių priemonių, kadangi jos taip pat kemša poras.

Top 10 makiažo pagrindų


Kur kas geresnis pasirinkimas tokiu atveju – lengvas matinis pagrindas riebiai odai, o dar geriau, jeigu ši ar kita priemonė bus praturtinta silikonais, kurie užtikrina ilgalaikį efektą ir tuo pačiu kuriam laikui pristabdo riebalų išsiskyrimą. Tuomet tiks ir geras pudros pagrindas riebiai odai – toks, kuris savo sudėtyje turi ir papildomų mineralų, praturtinančių odą trūkstamomis medžiagomis.

Ne paslaptis, jog riebi oda taip pat kur kas dažniau būna ir spuoguota, tad tokiais atvejais pravers riebios odos gruntas ar kita priemonė, į kurios sudėtį nebus įtraukta salicilo rūgštis. Makiažo pagrindas riebiai odai gali būti ir lengvos konsistencijos specialūs kremai, kurie ypač praverčia šiltuoju metų sezonu, kai norisi tiesiog apsisaugoti nuo kaitrių saulės spindulių.

Kitaip tariant, tobulas makiažo pagrindas riebiai odai priklauso nuo to, kokias problemas norite užmaskuoti. Svarbiausia rinktis riebalų neturinčius, kaip įmanoma lengvesnius produktus, kurie dar labiau neišryškins riebesnės odos – tam puikiai tiks tiek Loreal makiažo pagrindas, tiek kitų žinomų ir patikimų kosmetikos gamintojų siūlomos priemonės. 

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
1 Pirkėjo įvertinimas

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?