Naudingi patarimai

Kaip pasirinkti prieškambario baldus?

Visi prieškambario baldų pasiūlymai
2018 07 16
kaip issirinkti prieskambario baldus

Kaip pasirinkti prieškambario baldus?

Prieškambaris yra tarsi namų veidrodis, kuris reprezentuoja namų stilių ir Jūsų gyvenimo būdą. Tai yra pirma patalpa, į kurią gyžtama namo, todėl labai svarbu ją įsirengti taip, kad parėjus po darbo dienos, studijų, mokslų ar grįžus paryčiais po smagaus vakaro su draugais jums būtų malonu grįžti namo.

Naudingi patarimai kaip įsirengti prieškambarį

Tvarkinga, erdvi ir jauki aplinka leidžia svečiams akimirksniu atsipalaiduoti, todėl prieškambario interjerui ir baldų pasirinkimui vertėtų skirti pakankamai daug dėmesio. Norint įsirengti prieškambarį, verta pasinaudoti keletu patarimų.

  1. Pirmiausia įvertinkite erdvės dydį – jeigu prieškambaris yra itin mažas, tuomet teks gerai pagalvoti, apie būtiniausius baldus ir jų funkcionalumą, o jei vietos yra pakankamai, tai galite įsirengti sau jaukią oazę, kur kiekvienas jaus puikią namų atmosferą.
  2. Pagalvokite, kam yra skirtas Jūsų prieškambaris. Jei dažnai pas jus lankosi svečiai ir jūs patys jį naudojate tik kasdieninių viršutinių rūbų pakabinimui ar batų pasidėjimui, tuomet užtektų tik rūbų kabyklos ir batų dėžės. Galima šią erdvę ir efektyviau išnaudoti, pastatant sieninę spintą slankiojančiomis durimis, tuomet visada ši zona atrodys tvarkingai, o ir jūs turėsite kur papildomai susidėti nereikalingus sezoninius daiktus.
  3. Didesni ir talpesni baldai leis sukurti tvarkingesnę atmosferą, tačiau svarbiausia, kad prieškambaryje liktų vietos patogiam praėjimui ir svečių priėmimui.
  4. Atkreipkite dėmesį į baldų spalvas – jos turėtų derėti su kitų kambarių interjeru ir stiliumi. Siekiant sukurti stilingą ir jaukią aplinką, rekomenduojama prieškambaryje rinktis šviesesnius atspalvius arba kontrastingus elementus, tuomet prieškambaris atrodys jaukiai ir tokia aplinka nevargins.
  5. Jei yra poreikis, rinkitės papildomo komforto suteikiančius baldus – pavyzdžiui, jeigu mėgstate autis batus atsisėdę, Jums pravers pufai ar prieškambario suolai.
  6.  Prieškambario baldų komplektai padeda išlaikyti vientisą stilių ir nereikia patiems komplektuoti ir tarpusavyje derinti reikalingų baldų. Dažnai tokie komplektai kainuoja žymiai mažiau nei juos pirktumėte atskirai. Prieškambario baldus geriausia kaina galite įsigyti Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje.