Naudingi patarimai

Kaip pasirinkti spintą, spinteles ir komodą?

Platus baldų pasirinkimas
2018 07 09
komodos

Kaip pasirinkti spintą, spinteles ir komodą?

Patogus daiktų sudėjimas ir sandėliavimas yra aktualus daugeliui žmonių, turintiems nemažai daiktų. Tad norint palaikyti kasdieninę tvarką ir turėti galimybę greitai surasti norimą daiktą, verta pagalvoti apie universalius baldus, puikiai pritaikomus įvairiose erdvėse. Pavyzdžiui, spintos, spintelės ir komodos yra puikus sprendimas, norint tvarkingai susidėti daiktus, pagal jų paskirtį. Spintose galima patogiai susikabinti drabužius, o lentynose laikyti patalynę ir rankšluosčius, o spintelės ir komodos yra labai patogios susidėti kasdieninio naudojimo daiktus ar įvairias smulkmenas. 

Spintos ar spintelės funkcionalumas

Spintos gali būti pačios įvairiausios, todėl įvertinus savo poreikius, galite rinktis skirtingų dydžių pastatomas arba integruojamas spintas. Įvertinus savo turimų erdvių plotą, galite nuspręsti ar jums užteks miegamojo spintos ar verta pagalvoti apie drabužinės įsirengimą. Taip pat pravers prieškambario spintos, kur galėsite patogiai susidėti sezoninius rūbus ar mažiau naudojamus daiktus.


Pačios populiariausios yra spintos su slankiojančiomis durimis ir įmontuotu veidrodžiu. Slankiojančios durys sutaupo erdvės, kuri būtų išnaudojama joms atidaryti. Toks mechanizmas dažniausiai pritaikomas didelėse, daug daiktų talpinančiose spintose. Galima rinktis veidrodines duris, tuomet jūs galėsite jomis naudotis, norėdami pamatyti save visu ūgiu, be to spinta veidrodinės spintos durys optiškai padidins kambario erdvę ir atrodys labai stilingai. O tai kas bus spintos viduje, galite rinktis patys, pavyzdžiui viena spintos dalis, būti skirta pakabinamiems rūbams, o kitoje būtų integruotos lentynos su stalčių blokais. Įvertinę savo poreikius ir turimų daiktų kiekį, galite tiksliai nuspręsti kokio dizaino spinta jums būtų patogiausia.