Naudingi patarimai

Kaip prižiūrėti lauko baldus?

Didelis lauko baldų pasirinkimas
2019 06 20
lauko kedes, foteliai ir staliukai

Šiltuoju sezonu kone visiems patinka patogiai įsitaisyti ant kieme ar terasoje esančios sofos, kėdės ar krėslo, tačiau buities darbų sąrašą tuomet papildo dar vienas darbas – lauko baldų priežiūra. Šiai užduočiai prireiks ir papildomų žinių, kadangi atsakymai, kuo padengti lauko baldus ar kaip juos efektyviai nuvalyti priklauso nuo konkretaus jų tipo. Išskyrėme pačius populiariausius lauko baldų tipus – suraskite savąjį ir susipažinkite su pagrindinėmis gudrybėmis!

Metaliniai lauko baldai

Šiuos baldus prižiūrėti tikrai nesunku, tačiau svarbiausia, kad imtumėtės veiksmų iškart, kai tik pastebėsite nešvarumus (ypatingai – nuo maisto ar gėrimų likusias dėmes), kadangi jie į metalą gali įsigerti nebeišvalomai. Įprastai priežiūrai puikiai tiks šilto vandens ir muilo mišinys, o norint padidinti šių baldų atsparumą drėgmei, patartina retkarčiais panaudoti specialų aliejų.


Mediniai lauko baldai

Ne kartą pripažinta, jog iš medžio masyvo pagamintų, pavyzdžiui, ąžuolinių lauko baldų priežiūra yra viena sudėtingiausių ar bent jau – reikalaujanti daugiausiai dėmesio. Taip yra dėl to, jog prieš prasidedant ir baigiantis vasaros sezonui šiuos baldus reikia kiek atnaujinti: jei svarstote, kuo impregnuoti lauko baldus, geriausia rinktis specialiai medienai skirtus produktus.