Naudingi patarimai

Kaip rinktis planšetę?

Platus planšečių pasirinkimas
2018 07 15
modernus grazaus dizaino plansetinis kompiuteris

Planšetinis kompiuteris yra nuostabus tarpinis variantas tarp nešiojamo kompiuterio ir išmaniojo telefono – juk nešiojami kompiuteriai yra gana nemaži, kartais – nepatogūs ir gana sunkūs. Tuo tarpu išmanieji telefonai daugeliui dalykų yra paprasčiausiai per maži. Jeigu daug keliaujate, žiūrite filmų lovoje, naršote internete, socialiniuose tinkluose, įsigyti planšetę verta. Bet kaip tą tinkamai padaryti? Juk jų tiek daug! Paaiškinti galime mes, Pigu.lt ekspertai.

Pasirinkite dydį

Pagalvokite, ką dažniausiai darysite su savo planšete. Jeigu portabilumas yra jūsų prioritetas, rinkitės 7-8 colių ekraną turinčią planšetę. Tiesa, tokiu atveju ji bus nedaug didesnė už jūsų telefoną. 9-11 colių ekraną turinčios planšetės yra bene optimaliausias ir populiariausias variantas. Visų pirma, rinkdamiesi turėsite didžiausią pasirinkimą. Kita priežastis įsigyti būtent tokio dydžio kompiuterį yra jo universalumas. Tokio dydžio planšetė bus žymiai didesnė už jūsų telefoną, bet tuo pačiu ir gana žymiai mažesnė už kompiuterį.


11.6 colių ar net didesnį ekraną turinčios planšetės yra skirtos retkarčiais pakeisti jūsų nešiojamą kompiuterį. Keliaujate į trumpą kelionę ir nenorite vežtis savo 15 colių nešiojamo kompiuterio? Didelės planšetės nešiojamus kompiuterius gali pakeisti beveik visais aspektais, tad jos puikiai tiks trumpoms kelionėms, darbui lovoje ir panašiems reikalams.