Naudingi patarimai

Kaip rinktis šviestuvus?

Platus šviestuvų pasirinkimas
2018 07 15
Pakabinami šviestuvai

Kokie šviestuvai Jūsų namams tinka geriausiai?

Šviesa yra vienas pagrindinių elementų, padarantis jūsų patalpas, kuriose gyvenate, namais ar patalpas, kuriose dirbate, ofisu. Geras apšvietimas leidžia jums lengviau atlikti tam tikras užduotis, jaustis saugiau ir jaukiau. Kaip ten bebūtų, kiekvienoje patalpoje reikalingi skirtingų tipų šviestuvai, todėl išsirinkti apšvietimą nėra taip jau lengva. Būtent tam mes, Pigu.lt ekspertai, ir paruošėme šį apsipirkimo gidą, padėsiantį jums išsirinkti tinkamą apšvietimo įrangą.

Šviestuvų tipai

Pirmiausia siūlome susipažinti su skirtingais šviestuvų tipais – kiekvienas iš jų turi išskirtinių savybių ir ypatybių.

Lubiniai šviestuvai

Kaip ir sufleruoja pavadinimas, šio tipo šviestuvai yra tvirtinami prie lubų. Jie gali būti įmontuoti į jas arba šiek tiek „išsikišę“ – kitaip tariant, kabantys. Visgi, nepriklausomai nuo to, kurį iš šių dviejų variantų pasirinksite, lubiniai šviestuvai nereikalaus daug vietos ir vizualiai neapkraus erdvės, todėl juos drąsiai galėsite pritaikyti ir mažesnėse patalpose.


Pakabinami šviestuvai

Šio tipo šviestuvai nustebins pasirinkimo įvairove: tai viena iš priežasčių, kodėl jie laikomi vienu universaliausių pasirinkimų. Tokia apšvietimo įranga gali skleisti tiek labai stiprią, tiek blausią šviesą, o patį šviestuvą galite paversti nepastebima arba priešingai, labai įmantria ir dėmesį traukiančia interjero detale. Taigi iš esmės šių šviestuvų pritaikymas priklauso tik nuo Jūsų asmeninių poreikių – net ir pačios netikėčiausios idėjos gali būti įgyvendintos.