Naudingi patarimai

Kaip rinktis veido kremus?

Platus veido kremų pasirinkimas
2017 04 14
Veido kremas

Visi žmonės nori turėti sveiką, gražų veidą, bet skirtingiems odos tipams reikalingos skirtingos priemonės. Norint atrasti tinkamiausią veido kremą tereikia išsiaiškinti savo veido odos tipą, galimus veido kremų tipus ir tiesiog pasirinkti tinkamą produktą.

Nustatykite veido odos tipą

Kiekvieno žmogaus veido odai reikia vienokių ar kitokių kremų dėl trijų paprastų priežasčių. Visų pirma, kremai sudrėkina veido odą arba neleidžia vandeniui lengvai garuoti. Antra, tai automatiškai apsaugo nuo odos sausumo ir skeldėjimo. Ir, žinoma, tai padeda išsaugoti odą lygią, neleidžiama jai raukšlėtis. Visgi kiekvienam odos tipui, norint pasiekti to paties rezultato, reikia skirtingų priemonių. Norėdami nustatyti savo tipą, pabudę ryte galite perbraukti veidą šiek tiek šlapia servetėle.

  • Normali oda. Jeigu turite normalią odą, jūsų servetėlė bus visiškai švari, o oda turėtų būti elastinga, švelni, ne sausa, bet ir ne per daug blizganti. Tokiai odai daug priežiūros nereikia, bet profilaktiškas veido kremų naudojimas bus naudingas.
  • Sausa oda. Servetėlė, vėlgi, bus visiškai švari, bet po veido valymo turėtumėte pajausti, jog veidą tarsi kažkas spaudžia, jis yra sausokas. Tokią odą dažnai niežti, ji kartais netgi išblykšta, pleiskanojasi. Gali būti net ir lengvos formos raukšlių. Šio tipo oda reikėtų pradėti rūpintis kaip įmanoma anksčiau.
  • Riebi oda. Servetėlė bus šiek tiek riebaluota. Paprastai riebalai labiausiai kaupiasi ant kaktos, nosies ir žandų. Šis odos tipas yra itin paplitęs tarp paauglių – būtent dėl riebalų atsiranda spuogai. Paprastai tokia oda yra labai blizgi, pasižymi didelėmis poromis. Na, ji bent jau nesiraukšlėja taip lengvai.
  • Mišri oda. Turint kombinuotą odą, ant servetėlės turėtų likti nedidelės riebalų dėmės tam tikrose zonose. Tai yra ganėtinai įprastas odos tipas ir jam reikia daugiausiai priežiūros, kadangi skirtingoms veido zonoms reikia skirtingų produktų.
  • Jautri oda. Paprastai braukdami drėgna servetėle per jautrią odą jausite sudirgimą. Ji turėtų būti sausa, silpna, ją dirginti turėtų kiekviena smulkmena. Tokiai odai priežiūra yra tiesiog būtina.

Top 10 Veido kremų

Pagal veido odos tipą pritaikykite veido kremą

Beveik ant visų veido kremų pakuočių yra parašyta tas pats, bet visi jie yra skirtingų tipų ir derėtų naudoti būtent tokį tipą, kuris yra tinkamas jūsų odai.

  • Drėkinantys kremai. Šio tipo priemonės suvilgys jūsų odą ir tai yra populiariausias kremų tipas. Juose paprastai yra vaško, aliejų ir jie dažniausiai yra skirti sausą arba jautrią odą turintiems žmonėms, nes šio tipo kremai sugeba ir apsaugoti jūsų odą nuo išorinių veiksnių bei, žinoma, vandens garavimo.


  • Jauninantys kremai. Paprastai jauninamosios priemonės savo poveikiu ir net sudėtimi primena drėkinančias priemones, tačiau jos labiau skirtos ne tam tikrai odos kategorijai, o tiesiog raukšlių naikinimui. Turėkite omenyje, jog šio tipo priemonės efektui pasiekti reikia nemažai laiko.