Naudingi patarimai

Kaip stilingai ir patogiai įsirengti virtuvę?

Didelis virtuvės baldų pasirinkimas
2019 11 28
sviesus ir modernus virtuves dizainas

Virtuvė yra kiekvienų namų centras – čia mes ruošiame maistą, o kartais atrandame laiko maloniems pokalbiams ar netgi darbui. Nepriklausomai nuo to, ar ši erdvė yra didelė, ar maža, svarbu, kad jos stilius būtų tinkamas – nauja virtuvė visuomet reikalauja nemažai investicijų, todėl norisi, kad laikui bėgant jos atsipirktų ir pateisintų visus lūkesčius. Keli paprasti patarimai padės sukurti patogią ir stilingą virtuvės erdvę.

  1. Visuomet stenkitės galvoti į ateitį – nesvarbu, kokią įrangą ir virtuvės baldus nuspręsite pasirinkti, jie turi būti funkcionalūs ir leidžiantys šiame kambaryje patogiai judėti.
  2. Nuspręskite, kiek ir kokių prietaisų bei baldų Jums reikės – juos vertėtų rinktis atsižvelgiant į erdvės dydį.
  3. Pasirūpinkite sandėliavimo vietomis ir pasistenkite visapusiškai išnaudoti turimą vietą. Aukštesnės lentynos, gilesni stalčiai ir kiti talpesni baldai leis patogiai susidėti visus virtuvėje naudojamus daiktus, tad nereikės jų laikyti ant stalų – taip sukursite jaukesnę ir tvarkingiau atrodančią patalpos atmosferą.
  4. Virtuvėje, kitaip nei kitose patalpose, nepakanka standartinio apšvietimo – juk nesinori maisto ruošti šešėlyje. Dėl šios priežasties vertėtų pasirūpinti papildomu apšvietimu, kuriam ypač tiks įmontuojami šviestuvai ar LED panelės.
  5. Įsitikinkite, kad turite pakankamai energijos šaltinių perkeliamiems ar naujiems prietaisams. Kartais per vėlai pastebime, kad trūksta kelių elektros linijų, todėl siekiant to išvengti, turėtumėte iš anksto nusibraižyti naujosios virtuvės planą.
  6. Nusprendus atlikti kapitalinį virtuvės remontą, rekomenduojama atnaujinti visą turimą įrangą ir baldus, kadangi tuomet visa erdvė atrodys naujai ir šviežiai. Visgi, jei tokios galimybės nėra, bent jau įsitikinkite, kad jie derės prie naujojo šios patalpos interjero.
  7. Pasirūpinkite, kad Jūsų virtuvė būtų kuo saugesnė ir patogesnė visai šeimai – rinkitės baldus su apvalesniais kraštais, mažiau slidžias grindų dangas bei orkaites ir kitus prietaisus, turinčius specialią apsaugą nuo vaikų.
  8. Gaivus virtuvės oras taip pat suteiks šviežumo šiai namų erdvei, tad nepamirškite pasirūpinti efektyviu gartraukiu. Jį ir kitus virtuvei reikalingus įrenginius patraukliomis sąlygomis galite įsigyti Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje.
  9. Pagalvokite, kokį stilių norite sukurti šioje patalpoje ir stenkitės jį išlaikyti – šiuo atveju ypač pravers virtuvės baldų komplektai, tačiau pageidaujamą interjerą galite sukurti ir patys.
  10. Virtuvės stilius dažniausiai pasirenkamas pagal tai, kokios idėjos vyrauja kituose kambariuose – taip pavyksta sukurti darnią ir harmoningą namų aplinką.

Populiariausi Pigu.lt virtuvės baldų komplektai


Atkreipkite dėmesį, kad virtuvė turi atitikti Jūsų asmeninius poreikius – jeigu mėgstate eksperimentuoti su naujais patiekalais, Jums bus reikalingas didesnis stalviršis, o jei čia esate retas svečias, daugiau dėmesio galite skirti stilingam patalpos interjerui. Visgi, atsižvelgę į šiuos patarimus, lengvai suderinsite abu šiuos kriterijus – tuomet virtuvėje patogiai atliksite visus darbus, o patalpos išvaizda taip pat įkvėps naujiems kulinariniams bandymams.

Populiariausi Pigu.lt virtuvės stalai