Naudingi patarimai

Kaip sustiprinti nagus po gelinio lakavimo?

Didelis nagų priežiūros priemonių pasirinkimas
2020 03 05
grazus ir stiprus nagai po nagu stiprinimo priemoniu naudojimo

Klausimas, kaip sustiprinti nagus po gelinio lakavimo, ramybės neduoda ne vienai šią procedūrą išbandžiusiai moteriai. Nors teisingai atliekant gelio nuėmimo procedūrą, žala yra labai minimali, net ir profilaktiškai vertėtų nagus šiek tiek palepinti. Tuomet jie augs kur kas tvirtesni, nesisluoksniuos, o kitą kartą atliekamas gelinis lakavimas laikys dar ilgau. Išbandykite šias procedūras – jos nepareikalaus daug Jūsų laiko, tačiau nauda bus akivaizdi.

Apie nagų būklę pagalvokite dar prieš atlikdamos lakavimą

Ne, tai nereiškia, jog gelinio lakavimo reikėtų visiškai atsisakyti, tačiau labai svarbu pasirūpinti, kad jis būtų atliktas kokybiškai. Naudokite patikimą lako pagrindą, pasidomėkite kitų priemonių kokybe, iš vakaro patepkite nagus specialiu aliejumi, o prieš procedūrą juos patrumpinkite ir užapvalinkite. Atlikus visus šiuos veiksmus, tikrai nereikės galvoti, kaip atstatyti nagus po gelinio lakavimo – visus tolimesnius veiksmus atliksite profilaktiškai.

Pirmuosius veiksmus atlikite iš karto po gelio nuėmimo

Vos tik nuėmusios gelinį laką, poliruojančia dilde nupoliruokite nago paviršių – tai leis pašalinti suskilinėjusį sluoksnį ir padės nagui geriau kvėpuoti. Norint, kad nagai kuo mažiau sluoksniuotųsi ir lūžinėtų, patartina juos ženkliai patrumpinti. Nepamirškite iš karto įmasažuoti ir odelių aliejaus – norint sveikų nagų, su šia priemone vertėtų susidraugauti.


Naudokite drėkinantį aliejų ir rankų kremą

Prieš tai minėtas odelių aliejus turėtų būti naudojamas kasdien – geriausia, jei rinksitės ir drėkinantį, ir maitinantį produktą. Tokia priemonė užtikrins, kad ne tik odelės, bet ir visas nagų paviršius būtų kur kas sveikesnis. Nesuklysite, jei papildomai pasitelksite ir riebesnį rankų kremą ar specialius balzamus – drėkinimo šiuo atveju tikrai nebus per daug.

Pasilepinkite vonelėmis

Bendrai nagų būklei pagerinti taip pat gali būti naudojamos šilto vandens vonelės. Kad naudos būtų dar daugiau, jas praturtinkite parafinu ar jūros druska. Tokios procedūros nepareikalaus daug Jūsų laiko, tačiau į odą įsigėrusios medžiagos galės padaryti tikrus stebuklus. Jei atliksite jas reguliariai, neilgai trukus susigrąžinsite sveiką nagų išvaizdą.

Tepkite stiprinamąsias nagų priemones

Specialios nagus stiprinančios priemonės yra papildytos naudingais vitaminais, todėl jų naudojimas atneša akivaizdžius rezultatus. Tokie stiprikliai, priklausomai nuo sudėties, sulaiko drėgmę, maitina, lygina ir stiprina nagą. Kiekvienos priemonės naudojimo rekomendacijos šiek tiek skiriasi, taigi vertėtų atidžiai perskaityti jų instrukcijas.