Naudingi patarimai

Kaip sustiprinti plaukus naudojant L'Oréal Paris plaukų priežiūros priemones?

Didelis L'Oréal Paris kosmetikos priemonių pasirinkimas
2021 11 29
loreal paris sampunu linija sudeliota ant rozinio stalo

Galima drąsiai teigti, jog stiprios sruogos patenka į sveikų plaukų apibrėžimą. Visgi, nuolatinis noras sekti šukuosenų madas ir juos dažyti neprisideda prie plaukų stiprinimo. Jei jau susidūrėte su šukuosenų pokyčių padariniais ir ieškote būdų, kaip sustiprinti plaukus, šiame straipsnyje pasidalinsime naudingais patarimais. Daugybės produktų šiam tikslui tikrai neprireiks – kruopščiai  atsirinktos L'Oréal plaukų priežiūros priemonės leis mėgautis akivaizdžiais rezultatais. 

loreal paris plauku prieziuros priemones

Naudokite tinkamą šampūną ir kondicionierių

L'Oréal šampūnai ir kondicionieriai neabejotinai yra dažniausiai naudojamos ir dėl to – svarbiausios plaukų priežiūros priemonės. Jas reikėtų rinktis atsižvelgiant į savo plaukų tipą ir jų poreikius. Štai keletas mūsų rekomendacijų:

  •       Dažančioms plaukus ypač pravartu atkreipti dėmesį į L'Oréal Paris Elvital Color-Vive produktų liniją. Šios priemonės ne tik apsaugos spalvą, bet ir pamaitins plaukus kondicionuojančiais ingredientais, kad jie būtų švelnesni. Be to, pagerinama ir plauko pluošto paviršiaus kokybė.


  •       Specialiai pažeistiems plaukams siūloma L'Oréal Paris Elvital Total Repair 5 produktų linija. Toks L'Oréal kondicionierius ir šampūnas dažnai yra praturtinamas amonorūgštimis ir keramidu – šis ingredientų derinys transformuoja pažeistus plaukus, juos atkuria ir sustiprina struktūrą.