Naudingi patarimai

Kaip veikia "Fast freezing" programa Jūsų šaldiklyje?

Didelis šaldytuvų pasirinkimas
2019 06 01
šaldytuvas vintažinėje virtuvėje

Šiais, nuolat tobulėjančių technologijų laikais, naujos įrenginių funkcijos mažai ką stebina, tačiau dėl jų gausos nesame pilnai susipažinę su dabartinėmis jų galimybėmis. Viena iš tokių yra „Fast Freezing“ programa, sutinkama daugelyje šaldymo kamerų – šį kartą pakalbėsime apie tai, kaip ji veikia ir kuo gali būti naudinga būtent Jums.


Kaip veikia greito šaldymo įranga?

Greito užšaldymo šaldikliai labai efektyviai gali užšaldyti maistą kur kas žemesnėje temperatūroje nei įprastai – dažniausiai pasiekiami maždaug dvidešimt keturi laipsniai šalčio. Įprastuose šaldikliuose tokiai funkcijai yra skirtas atskiras skyrius, tad kituose stalčiuose ar lentynėlėse gali būti išlaikoma optimali temperatūra.

Kuo naudinga greito užšaldymo funkcija?

Pats pagrindinis šios programos privalumas neabejotinai yra efektyvumas, bet kartu su juo galima surasti ir daugiau tokio šaldymo pranašumų. Greito užšaldymo šaldikliai išsaugoja maistingąsias produktų medžiagas – štai dėl ko jie lieka ir gardūs, ir švieži. Šaldymo proceso metu maiste nespėja susidaryti kristalai ar susikaupti bakterijos, todėl aukšta produktų kokybė – garantuota. Galite būti tikri: nepasikeis nei Jūsų išvaizda, nei skonis, nei kvapas.

Kam verta pagalvoti apie tokio įrenginio įsigijimą?

Greito užšaldymo šaldikliai – dėžės labiausiai praverčia tiems, kurie dažnai šaldo produktus dideliais kiekiais ir nori         mėgautis puikiu jų skoniu be jokių pasekmių. Tiesa, reikėtų žinoti, kad priklausomai nuo šaldiklio, tokiam šaldymui skirta vieta gali skirtis, tad jeigu planuojate šaldyti labai daug, turėtumėte į tai atsižvelgti. Tačiau jeigu Jus domina kasdieniam vartojimui skirtų vaisių ir uogų šaldymas, šiems ir kitiems produktams vietos tikrai pakaks.

Žinoma, jei esate vienas iš tų, kurie visuomet valgo tik šviežią maistą, tokia funkcija Jūsų nesužavės, tačiau jeigu šaldiklio lentynos kone „lūžta“ nuo produktų įvairovės, tikrai nepasigailėsite pasirinkę tokią funkciją turintį modelį. Gausų tokių įrenginių pasirinkimą siūlo Pigu.lt el. parduotuvė – čia šaldiklius su „Fast freezing“ programa įsigysite itin palankiomis sąlygomis.

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.3/5
8 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?