Naudingi patarimai

Kilimai: kaip ir pagal ką juos rinktis?

Didelis kilimų pasirinkimas
2019 07 17
susukti kilimai parduotuvėje

Žavingi kilimai ir kilimėliai tampa svarbia mūsų interjero dalimi: įsigiję juos, mėgaujamės pasirinktu stiliumi ir jų švelnumu, tačiau jei tenka ieškoti naujo akcento, susiduriame su daugybe klausimų. Kilimai svetainei, vaiko kambariui ar kitoms namų erdvėms stebina pasirinkimo įvairove – tik susipažinę su tam tikromis jų ypatybėmis, galėsite priimti tokį sprendimą, kuris tikrai pasiteisins.

Iš kokios medžiagos pagamintas kilimas?

Nuo medžiagos priklauso kilimo kaina, kokybė ir išvaizda. Šiuo metu rinkoje yra daugybė skirtingų pasirinkimų – susipažinkite su pačiais populiariausiais:

  • Nailonas. Iš šios medžiagos pagamintos interjero detalės laikomos vienomis patikimiausių, tvirčiausių ir ilgaamžiškiausių. Nailoną nesunku išmarginti įvairiausiomis spalvomis, todėl iš jų dažnai gaminami vaikiški kilimai.


  • Akrilas. Iš pažiūros iš šios medžiagos pagaminti gaminiai atrodo tarsi vilnoniai kilimai, tačiau jų ypatybės šiek tiek skiriasi. Šis kilimas nebus toks patvarus, tačiau nekaups drėgmės ir nereikalaus ypatingos priežiūros. Be to, akrilinis kilimas kaina taip pat bus kur kas pigesnis už vilnonį.