Naudingi patarimai

Kodėl nesilaiko kvepalai?

Geriausi kvepalų pasiūlymai
2018 03 05
Kvepalai moterims

Išsirinkote kokybiškus kvepalus, tačiau jų aromatas neišsilaiko taip ilgai, kaip tikėjotės? Tai – daugeliui pažįstama problema, kurią, pasikliovus keliais paprastais patarimais, galima labai lengvai išspręsti. 

Top 10 Kvepalų moterims


  1. Atkreipkite dėmesį į tai, kokia yra Jūsų kvepalų koncentracija – ilgiausiai kvapas išsilaikys pasirinkus PP ar EDP raidėmis pažymėtus aromatus, tačiau jeigu Jūsų kolekcijoje puikuojasi EDT ar EDC raidėmis pažymėti kvepalai, jais mėgausitės gerokai trumpesnį laikotarpį.
  2. Kvepalų išsilaikymas priklauso ir nuo jų tipo, tad jeigu norite ryškesnio ir sodresnio aromato, vertėtų pagalvoti apie rytietiškų prieskonių ar medienos aromatus.
  3. Aplinkos veiksniai, tokie kaip temperatūra, vyraujantis oras ir drėgmė taip pat turi įtakos kvapui.
  4. Svarbu ir tai, kur laikote kvepalų buteliuką – jam geriausiai tinka vėsios ir tamsios vietos.
  5. Kvepalai yra pritaikyti stovėjimui, todėl stipriai sukratydami juos, automatiškai sumažinsite aromato kokybę.
  6. Pasikvepinę netrinkite papurkštų vietų – dėl trinties kvepalų viršutinės natos greičiau išnyks, todėl aromatas taip pat laikysis trumpiau.
  7. Drėgna oda geriau užfiksuoja kvapą, tačiau jeigu iškart apsirengsite, kvepalai išsitrins, tad verčiau palaukti keletą minučių, kol aromatas šiek tiek įsigers.
  8. Prieš kvepindamiesi galite pasitepti bekvapiu losjonu, kadangi riebi oda kur kas ilgiau išlaikys ryškesnį aromatą. Tai ypač aktualu tiems, kurie turi sausesnę odą, kuri taip pat gali būti greičiau išnykstančio kvapo priežastis.
  9. Svarbi ir vieta, kurioje purškiami kvepalai – rekomenduojama rinktis pulsuojančias vietas, tokias kaip riešas, kaklas ar net alkūnės. Taip pat siūloma iš šiek tiek toliau papurkšti plaukus, o prieš išeinant iš namų pereiti per kvepalų dulksną.
  10. Nepamirškite sluoksniavimo – naudodami panašiai kvepiančias ar tos pačios serijos kūno priežiūros priemones, kur kas ilgiau galėsite mėgautis mėgstamu aromatu.

Top 10 Kvepalų vyrams