Naudingi patarimai

Kokį veido kremą rinktis nuo 40-ies metų?

Didelis veido kremų pasirinkimas
2019 09 09
moteris naudojasi veido kremu

Sulaukus 40-ies metų, kone kiekvienas susirūpina savo veido oda – jei iki šiol jos priežiūrai neskyrėte ypatingai daug laiko, o gyvenimo būdas taip pat nebuvo labai sveikas, tikėtina, kad vaizdas veidrodyje labai nedžiugins. Visgi, jei dabar susiimsite ir pakeisite savo įpročius, vis dar turėsite galimybę sustabdyti įsismarkavusius senėjimo procesus – tereikia žinoti, kaip tikslingai tai padaryti.

Kokie odos procesai pradeda vykti šiuo laikotarpiu?

Ne paslaptis, jog odos regeneracija pradeda lėtėti sulaukus 25-erių – atšventus 40-tąjį gimtadienį, šis procesas tampa dar lėtesnis. Taip pat lėčiau dirba odos riebalų liaukos – dėl to plonėja derma ir epidermis, tačiau apmirusių ląstelių sluoksnis tampa storesnis. Dar labiau išryškėja ir pagilėja mimikos raukšlės bei prie nosies ir lūpų esanti raukšlė, o taip pat ryškesnius įdubimus galime pastebėti ir akių kampučiuose. Oda gali atrodyti tarsi „nusmukusi“, veidas keičia atspalvį, po akimis vis dažniau pastebimi nedideli patinimai ir tamsūs ratilai, o kaklo oda atrodo suglebusi ir gerokai plonesnė.

Kaip deramai pasirūpinti savo oda?

Tikrai nereikėtų laukti, kol Jus užklups visi aukščiau išvardinti senėjimo procesai – peržengę 40-ies metų ribą, atitinkamai turėtumėte pakoreguoti odos priežiūros įpročius. Pradėkite nuo šių veiksmų:

  • Kiekvieną rytą ir vakarą kruopščiai nuvalykite odą. Tai vienas pagrindinių veiksmų, kurį būtina įtraukti į savo dienos rutiną. Veido prausimui geriausia naudoti odos tipą atitinkančias valomąsias priemones, o kartu su jomis – ir atitinkamus veido kremus. Dienai patartina rinktis drėkinantį kremą, o nakčiai labiausiai tiks maitinamasis veido kremas brandžiai odai.


  • Pasirūpinkite kaklo ir dekoltė sritimis. Kadangi šiame amžiuje pradeda ryškėti šių zonų problemos, pravartu įsigyti kaklui bei dekoltė sričiai skirtus kremus, kurie padės sustabdyti senėjimo procesus.