Naudingi patarimai

Kokią antivirusinę rinktis, norint saugiai pirkti internetu

Didelis ESET antivirusinių programų pasirinkimas
2019 11 15
eset antivirusine programa kompiuteriui bei telefonui

Apsipirkimas internetu šiais laikais susilaukia vis didesnio susidomėjimo: tiek artėjant didžiausioms metų šventėms, tiek ir bet kuriuo kitu metu galima sutaupyti daug brangaus laiko ir išvengti stresą keliančių kamščių. Visgi, labai svarbu, jog toks apsipirkinėjimas būtų ne tik greitas, bet ir saugus. Pigu.lt kartu su ESET saugumo specialistais pataria – perkant internetu visuomet naudoti antivirusinę programą. Vertėtų įsidėmėti, jog gera antivirusinė programa saugo Jūsų el. bankininkystės duomenis bei atlieka dar kelias svarbias funkcijas, kurias šį kartą ir aptarsime.


Kokias funkcijas turėtų turėti antivirusinė programa, leidžianti saugiai pirkti internete?

Apsauga nuo sukčiavimo Anti-Phishing

Jeigu svetainės adresas atrodo įtartinas, o URL atpažįstamas kaip nepatikimas – turėtumėte sunerimti. Internetiniai nusikaltėliai gali imituoti žinomų parduotuvių svetainių adresus, naudojant itin panašius pavadinimus. Toks sukčiavimas apsimetant yra skirtas išvilioti budrumą praradusių pirkėjų duomenis. Anti-Phishing funkcija saugo Jūsų privatumą ir turtą nuo suklastotų svetainių bandymų gauti jautrią informaciją, tokią kaip vartotojo vardai, slaptažodžiai ar el. bankininkystės prisijungimo duomenys.

El. bankininkystės apsauga

Prieš pateikiant savo elektroninės bankininkystės duomenis įsitikinkite, kad svetainė naudoja saugius ir duomenis šifruojančius HTTPS protokolus, kurie šifruoja ir saugiai perduoda duomenis iš internetinės naršyklės į banko puslapį. Tiek užsienyje, tiek Lietuvoje veikianti svetainė gali būti patikrinama antivirusinės programos, turinčios el. bankininkystės ir mokėjimų apsaugą, kuri saugo transakcijas, kuomet naudojatės el. bankininkyste ar apsiperkate internetu, patikrina svetaines, prie kurių jungiatės ir sukuria saugų ryšį tarp naršyklės ir klaviatūros.

Tinklo ryšio apsauga

Prisijungus prie nežinomo tinklo patariama naudotis saugiu tinklo ryšiu arba mobiliųjų duomenų planu ir vengti nesaugių ir viešai prieinamų Wi-Fi tinklų. Viešai prieinamas bevielio interneto stoteles programišiai linkę naudoti MITM (angl. Man-in-the-middle) atakoms, norėdami pavogti Jūsų slaptažodžius. ESET antivirusinė programa ESET Internet Security praneša kada bandote jungtis prie nežinomo tinklo. Sistema Jus perjungia į griežtos apsaugos modelį ir kompiuteris tampa nematomas kitiems prie šio tinklo prisijungusiems įrenginiams.

Ugniasienė

Nepatikimose elektroninių parduotuvių svetainėse gali slypėti kenkėjiškų programų failai, kuriuos antivirusinės apsaugos neturintys vartotojai į savo įrenginį gali parsisiųsti pirkdami iš pažiūros įprastai atrodančias prekes. Ugniesienė apsaugo nuo neteisėtos prieigos prie kompiuterio. ESET Internet Security antivirusinės apsaugos ugniasienė patikimai saugo visus Jūsų įrenginius – kompiuterius, mobiliuosius įrenginius, planšetinius kompiuterius. Įsigijus ESET antivirusinę programą Kalėdinių dovanų pirkimo sezonui galėsite ruoštis nesukdami galvos dėl kompiuterinių virusų.

Įsigykite ESET Internet Security – patikima apsauga, skirta kasdien internete naršantiems vartotojams. Skirta Windows, Mac, Android ir Linux įrenginiams. Apsaugo jūsų transakcijas, kuomet naudojatės el. bankininkyste ar apsiperkate internetu. Automatiškai apsaugo el. bankininkystės svetainėse ir naudojantis kriptovaliutų piniginėmis. Ši antivirusinė programa kompiuteriui užtikrins, kad internetu apsipirkinėtumėte ir saugiai, ir efektyviai!

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.1/5
13 Pirkėjų įvertinimų

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?