Naudingi patarimai

Continental lovos – komfortas už gerą kainą

Platus continental lovų asortimentas
2020 03 18
patogi didele continental lova su baltais patalais bei melynomis pagalvemis

Tikriausiai sutiksite, kad lova yra kone svarbiausias miegamojo baldas, ženkliai prisidedantis prie mūsų poilsio. Šiam pirkiniui visuomet skiriame išskirtinį dėmesį, todėl ir gamintojai rūpinasi, kad netektų nusivilti pasirinkimo įvairove. Būtent dėl to prekyboje galime pastebėti daugybę skirtingų lovų rūšių. Šiuo metu ypač populiarios yra Continental tipo lovos, išsiskiriančios ypatingu komfortu už labai prieinamą kainą. Šį kartą aptarsime pagrindines jų ypatybes ir ryškiausius pranašumus.

Kas yra Continental lovos?

Šio tipo lovos susideda iš trijų dalių:

- Lovos pagrindo;

- Vidurinio spyruoklinio čiužinio, kuris yra atsakingas už patogumą ir minkštumą/kietumą;

- Viršutinio čiužinio, garantuojančio gerą oro cirkuliaciją.

Nesunku pastebėti, kad pagrindinis jų išskirtinumas – du čiužiniai, kurie ir nulemia pagrindinius jų pranašumus (juos aptarėme žemiau). Priešingai nei esame įpratę, Continental lovos neturi rėmo ir grotelių pagrindo. Tačiau šiuose balduose yra spyruoklės, kurios gerokai sušvelnina pagrindui tenkantį krūvį.

Atidžiau apžiūrėjus šių lovų asortimentą, matome, kad didžioji dalis baldų turi ir aukštą galvūgalį. Toks sprendimas suteikia atramą nugarai ir ypač patinka tiems, kurie lovoje mėgsta skaityti ar kitaip leisti laisvalaikį. Tarp Continental lovų rasite ir modelių su patalynės dėže, taigi nereikės nerimauti ir dėl daiktų sandėliavimo.


Continental lovų privalumai

Dėl išskirtinės konstrukcijos, Continental lovos gali pasiūlyti šiuos privalumus:

  • Visapusiškas komfortas. Skirtingų tipų čiužinių derinys suteikia geresnę atramą kūnui, todėl tokioje lovoje galima daug geriau išsimiegoti. Kokybiškesnis ir gilesnis miegas leidžia mėgautis geresne savijauta ir padidėjusiu produktyvu. Dėl šios priežasties šis baldas neretai vadinamas mėgstamiausiu „princesės ant žirnio“ pasirinkimu.
  • Didesnis aukštis. Iš dviejų čiužinių ir pagrindo sudaryta lova neretai yra aukštesnė nei kitų tipų gaminiai. Nors ne visiems tai gali pasirodyti kaip pranašumas, iš tiesų toks sprendimas leidžia lengviau įlipti ir išlipti iš lovos. Taip galima išvengti nugaros ir sąnarių skausmų, o taip pat – juos efektyviai sumažinti.
  • Ilga tarnavimo trukmė. Viršutinis čiužinys atlieka ir apsauginę funkciją, todėl pavyks išvengti nemalonių įtrūkimų ar kitų deformacijų vidurinio čiužinio viduryje. Prie tvarumo prisideda ir spyruoklės: teigiama, kad ant tokių lovų gali šokinėti net ir suaugusieji!
  • Palanki kaina. Nors gali pasirodyti, kad toks išskirtinis komfortas reikalauja didelių investicijų, tai – visiška netiesa. Continental lovos principas yra visiškai paprastas, čia nėra jokių sudėtingų mechanizmų ir sistemų, todėl jos kaina taip pat yra labai prieinama. Ieškantiems išskirtinio patogumo tai bus vienas pigiausių rinkoje esančių variantų.
  • Gausus asortimentas. Nusprendę pasirinkti šio tipo lovą, susipažinsite su itin plačiu jų pasirinkimu. Skirtingi dydžiai, stiliai ir spalvos leis šį baldą pritaikyti savo miegamajam.

Atidžiau susipažinus su Continental tipo lovomis, nesunku įsitikinti, kad šie baldai – puikus komforto ir geros kainos derinys. Jei norite mėgautis išskirtiniu poilsiu, šie modeliai Jūsų lūkesčius pateisins su kaupu!

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
4 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?