Naudingi patarimai

Korėjietiška kosmetika: unikali sudėtis už itin priimtiną kainą

Didelis korėjietiškos kosmetikos pasirinkimas
2019 11 21
korejietiskos kosmetikos priemones veidui

Besidomintys grožio naujienomis, ne taip seniai pavydžiai stebėdavo korėjietiškos kosmetikos apžvalgas ir svajodavo ją išbandyti patys. Todėl nieko stebėtino, jog šioms kosmetikos priemonėms atkeliavus į Europos rinką, jos labai greitai susilaukė didžiulio susidomėjimo ir populiarumo. Vis dar atsiranda manančių, jog už tokią nedidelę kainą sunku įsigyti kokybiškų ir efektyvių produktų, tačiau atidžiau susipažinę su korėjietiškos kosmetikos išskirtinumais, savo nuomonę netrukus pakeisite.

Korėjietiškos kosmetikos privalumai

Be jau minėtos itin prieinamos kainos, korėjietiška kosmetika turi ir kur kas daugiau privalumų:

Natūralūs ingredientai. Šio regiono gyventojai įsitikinę, jog natūralūs produktai yra jaunystės ir sveikatos paslaptis – tuo paremta ir jų mityba, ir kosmetikos gamyba. Ingredientų sąrašas griežtai reglamentuojamas, todėl Korėjos kosmetikos sudėtyje praktiškai niekuomet neišvysite parabenų, dirbtinių dažiklių ar kitų panašių nenatūralių medžiagų. Visgi, kai kurie ingredientai, pavyzdžiui, sraigių gleivės ar auksas, mums skamba labai egzotiškai ir neįprastai – tai dar viena iš priežasčių, lemiančių susidomėjimą Korėjos gamintojais.

Išskirtinis dėmesys grožiui ir Jūsų poreikiams. Jau daugybę metų Korėjos moterims nuo mažens yra akcentuojama odos grožio svarba, todėl norėdamos išsaugoti nepriekaištingą išvaizdą, jos šiems ritualams skiria išskirtinį dėmesį. Nusprendę savo lentynas papildyti korėjietiška kosmetika, tikrai nenusivilsite jos įvairove – sau tinkamų produktų nesunkiai atrasite nepriklausomai nuo to, koks Jūsų odos tipas ir pagrindinis tikslas. Kosmetikos gamintojai iki šių dienų pritaiko senovinius receptus ir adaptuoja juos pagal šiuolaikinių moterų poreikius.

Inovacijų ir šiuolaikinių technologijų pritaikymas. Nors technologijos nėra tas žodis, kuris pirmiausia šauna į galvą galvojant apie grožio produktus, galima sakyti, jog tai viena pagrindinių priežasčių, kodėl korėjietiška kosmetika yra geresnė už kitas. Korėjos kultūra glaudžiai susijusi su technologine pažanga, o kai kurios įmonės dirba visą parą, kurdamos naujus ir įdomius produktus, visiškai pakeitusius odos priežiūros ir makiažo pramonę. Kitoms kompanijoms reikia gerai pasistengti, jog suspėtų su šių gamintojų tempais ir siūlomais pokyčiais.

Naudojimo patogumas. Kiekvienas produktas į rinką paleidžiamas tik kruopščiai jį apgalvojus – daug dėmesio skiriama ne tik efektyvioms formulėms, bet ir įpakavimui bei patogiam naudojimui. Siekiama, jog rūpinimasis savo oda būtų ne pareiga, o maloni kasdienybė, skatinanti dar didesnę meilę sau. Žinoma, reikėtų nepamiršti ir šios kosmetikos efektyvumo – daugybę amžių iš kartos į kartą perduodamos grožio formulės niekuomet nepalieka abejingų.

Ankstyva prevencija. Kaip ir daugelis kitų, Korėjos gamintojai gali pasiūlyti ne vieną produktą, padedantį atsikratyti raukšlių, atstatyti pažeistą odą ar įveikti kitas problemas. Tačiau skirtumas tas, jog didžioji dalis produktų yra orientuoti į prevenciją – tai reiškia, jog korėjiečiai nelaukia, kol problemos atsiras ir jau iš anksto pradeda su jomis kovoti. Šiuo atžvilgiu iš tiesų verta iš jų imti pavyzdį!

Populiariausi Korėjos kosmetikos gamintojai

Norėdami išbandyti korėjietišką kosmetiką, pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį į šių gamintojų produkciją:

  • Skinlite. Tai daugiau nei 70 pasaulio valstybių aprėpianti kompanija, siūlanti produktus ekonomiškiems ir laiką taupantiems odos priežiūros bei grožio sprendimams. Jų asortimente rasite daugybę kojų, plaukų, paakių ir veido kaukių, kurios leis labai efektyviai ir patogiai palepinti savo odą. Įtraukite šiuos produktus į savo grožio rutiną ir neilgai trukus pastebėsite pokyčius!


  • Holika Holika. Šios kompanijos veido kaukės, muilai ir kitos grožio priemonės pasižymi stilinga pakuote ir puikia sudėtimi. Gamintojų vizija – pateikti įdomius ir praktiškus kosmetikos produktus, kurie moterims padėtų puoselėti natūralų savo grožį. Dėl to šios kompanijos asortimente dominuoja aukštos kokybės, geriausiais ingredientais praturtinti gaminiai, kuriuos galima įsigyti už itin prieinamą kainą.