Naudingi patarimai

Lauko baldų ,,Must have“

Didelis lauko baldų pasirinkimas
2019 06 18
terasa su baldais lauke

Atėjus vasarai, savo gyvenimą kur kas dažniau perkeliame į kiemą ar sodą – čia pietaujame, bendraujame su bičiuliais ar ilsimės po varginančios darbo dienos. Tam, kad visa tai galėtume daryti patogiau, reikalingi atitinkami lauko baldai: nors jų mados nuolat kinta, tam tikri gaminiai yra nepavaldūs laikui ir tiesiog būtini. Jei ieškote praktiškų ir ilgaamžių sprendimų, Jums tikrai tiks šie kiemo ar terasos baldai.

Patogus gultas

Vargu, ar kurie kiti sodo baldai leistų taip patogiai mėgautis saulės voniomis, kaip tai gali padaryti lauko gultai. Kokį gultą pritaikysite savo kieme, priklauso tik nuo Jūsų eksterjero ir asmeninio skonio. Jei ieškote nesenstančių idėjų, neabejotinai labiausiai tiks mediniai lauko baldai, tačiau lygiai taip pat galite išbandyti ir kitas apdailos medžiagas.

Kalbant apie šių baldų funkcionalumą, ypač rekomenduotina rinktis reguliuojamą atlošą turinčius gultus – tuomet patogiai galėsite keisti gulėjimo padėtį, o esant poreikiui tokį gaminį pritaikysite ir kaip papildomą kėdę.


Talpus lauko baldų komplektas

Nors madinga stilistika gali šiek tiek pakisti, tačiau šie terasos baldai visada bus laikomi praktiškais ir visuomet pasiteisinančiais gaminiais. Be to, tokius baldus pritaikysite bet kokio dydžio erdvėje. Jei laisvalaikį leidžiate tik su antrąja puse, Jums puikiai tiks stalą ir porą kėdžių turintis lauko baldų komplektas, o jeigu tenka priimti daugiau svečių, atitinkamai teks paieškoti talpią sofą ar daugiau kėdžių turinčio rinkinio. Tarp šio tipo gaminių labai populiarūs lauko baldai iš ratano, tačiau rasite ir daugiau dėmesio vertų modelių.