Naudingi patarimai

LEGO® Star Wars serija

LEGO® Star Wars konstruktoriai nuo 7€
2017 12 11
Konstruktorius

Pradėkite savo keliones į įvairiausias galaktikas su „LEGO Star Wars“ konstruktoriais. Tai yra neįtikėtina „LEGO“ serija, kuri neabejotinai patiks tiek vyresniems, tiek jaunesniems „Star Wars“ fanams. Taigi, tas pats konstruktorius gali sudominti ir jūsų vaikus, ir jūsų vyrą! Būtent tuo ir ypatinga „Star Wars“ serija – ji yra paremta įvairiais epizodais iš legendinių „Star Wars“ filmų ir serialų, o „LEGO“ jums tik suteiks laisvę atkurti tam tikrus epizodus arba kurti savo scenarijus.

Leiskite vaikams ir širdyje vis dar jauniems suaugusiems pasidžiaugti – užsisakykite internetu „LEGO Star Wars“ jau dabar. Ši „LEGO“ serija leis jums iš naujo susipažinti su senaisiais „Star Wars“ veikėjais ir atrasti naujuosius. Rekomenduojamas „LEGO Star Wars“ amžius prasideda nuo 6-9 metų, priklausomai nuo konkretaus rinkinio, tačiau garantuojame, jog kiekvienas rinkinys yra savotiškai smagus ir jie vienas kitą papildo. „LEGO Star Wars“ konstruktoriuose rasite visus savo mėgstamiausius „Star Wars“ veikėjus: Finn, Kylo Renn, Darth Vader ar Jango Fett. Išbandykite įvairiausius priedus ir aksesuarus – dar kartą išgyvenkite įspūdingiausius ir smagiausius „Star wars“ momentus, užpildykite savo vaikų gyvenimą šiek tiek fantastikos.

Populiariausi LEGO® Star Wars konstruktoriai


Lengvai galėsite įsigyti ne tik rinkinius jaunesniems, bet ir vyresniems vaikams. Net neabejojame, jog 9-erių ar net vyresni vaikai tikrai džiaugsis konstruodami Kylo Ren asmeninį komandos lėktuvą ar K-2SO droidą.

Visgi Pigu.lt ekspertai rekomenduoja pradėti nuo pačių paprasčiausių „LEGO Star Wars“ rinkinių, pavyzdžiui, nuo premijų medžiotojo Speeder ar nuo First Order Snowspeeder rinkinių, tinkamų ir 6-erių metų vaikams. Siūlome įsigyti net kelis „LEGO Star Wars“ rinkinius, kad jūsų vaikai turėtų daugiau galimybių ir, žinoma, pačių figūrėlių – tokiu būdu garantuosite, jog jūsų vaikas turės daugybę valandų smagaus laiko.

Su „LEGO Star Wars“ konstruktoriais jie galės atkurti įsivaizduojamas kovas, heroiškas pergales ir tam tikrus „Star Wars“ momentus su tikroviškomis ir ypač smagiomis figūrėlėmis, modeliais bei, be abejo, kaladėlėmis.

Na, o daug vyresni paaugliai ar jau suaugę galės tiesiog mėgautis „LEGO Star Wars“ paprastumu, dėmesiu detalėms ir rinkinių bei įvairiausių figūrėlių kolekcionavimu. „LEGO“ kurdami „Star Wars“ seriją net neabejojo, jog sudomins ir užkietėjusius „Star Wars“ fanus, kuriuos jaudintų kiekviena smulkmena figūrėlėse, kaladėlėse ir rinkiniuose, todėl kai kurie „LEGO“ rinkiniai atrodo tarsi reali mažesnė tam tikrų „Star Wars“ veikėjų, vietovių ar daiktų kopija.

Mėgaukitės nuostabiu laiku atkuriant įspūdingiausius „Star Wars“ momentus su naujaisiais „LEGO Star Wars“ rinkiniais. Užsisakyti internetu savo pirmuosius rinkinius galite jau dabar. Jų kaina nėra labai aukšta, be to, Pigu.lt internetinėje parduotuvėje nuolat vyksta įvairios akcijos ir išpardavimai, dėl kurių galėsite įsigyti „LEGO Star Wars“ rinkinius dar pigiau negu kitur!

Taigi, ar norite pradėti savo kelionę po kitas galaktikas? Tą padaryti galite jau šią sekundę – pradėkite nuo mažiausių ir paprasčiausių rinkinių, aukite, auginkite savo kolekciją ir, be abejo, auginkite savo vaikų meilę kūrybiškumui, „LEGO“ ir „Star Wars“ – net neabejojame, jog daugelis jūsų ir patys užaugo su šiais dalykais, tad argi nebūtų nuostabu, jeigu su jais užaugtų ir jūsų vaikai?

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?