Naudingi patarimai

Lietuviška kosmetika: ką verta išbandyti?

Didelis lietuviškos kosmetikos pasirinkimas
2020 05 18
geriausia lietuviska kosmetika kasdieniam naudojimui namuose

Nusprendus savo kosmetinę papildyti naujais produktais, verta atkreipti dėmesį į lietuviškus gaminius. Pasirinkę tokią kosmetiką, ne tik paremiame vietinį verslą ir keliame šalies ekonomiką, bet ir galime tikėtis asmeninės naudos. Lietuviškos kosmetikos gamintojai puikiai žino, ko reikia būtent mūsų odai, todėl turime galimybę įsigyti itin kokybišką, asmeninius poreikius atitinkančią produkciją. Pasirinkimas šiuo klausimu taip pat yra itin gausus – susipažinkite su populiariausiais prekiniais ženklais, kuriuos iš tiesų verta išbandyti. 

Kilig

Tai – „BIOK laboratorijai” priklausantis prekinis ženklas, pakeitęs daugeliui pažįstamą „Rasa“, „Aras“ ir „BIOK Dermatology“ produkciją. Jei mėgote vieną iš jų, liksite sužavėti ir Kilig kosmetika. Tos pačios produktų formulės užtikrina jų veiksmingumą, o žaismingesnis prekinis ženklas yra puikiai pritaikytas reikliems miesto gyventojams. Modernumas čia derinamas su natūralumu, o jų siūlomos odos ir plaukų priežiūros priemonės skatina džiaugtis ir atrasti laimę ten, kur kiti jos nestebi.


Margarita

Dar vienas „BIOK laboratorijai“ priklausantis prekės ženklas alsuoja lietuviškumu. Šios kosmetikos gamybai naudojami mūsų šalies gamtoje sutinkami ingredientai: augaliniai aliejai, ekstraktai ir bičių vaškas. Pirmasis toks kremas rinkoje pasirodė daugiau kaip prieš 30 metų – per šį laikotarpį „Margarita“ ženkliai išplėtė savo asortimentą, o produkcija niekuomet neprarado savo populiarumo. Dabar čia galima rasti ypatingai platų veido prausiklių, valiklių ir kitų mūsų odai bei plaukams skirtų produktų asortimentą.