Naudingi patarimai

Makiažo tendencijos pavasariui 2020

Didelis akių šešėlių, pieštukų, blakstienų tušų, serumų pasirinkimas
2020 02 26
mergina su pavasarisku spalvu makiazu pozuoja su gelemis

Pavasaris visuomet simbolizuoja atgimimą ir naują pradžią – visa tai atsispindi ne tik gamtoje, bet ir mūsų išvaizdoje. Stengiamės būti žavesnės, daugiau dėmesio skiriame garderobui ir makiažui, tačiau tuo pačiu norime neatsilikti nuo vyraujančių madų. Tad jeigu šį pavasarį norite pasitikti stilingai, pravartu susipažinti su pagrindinėmis šių metų tendencijomis.

1. Šiais metais vis dar išliks populiarios katės akys. Tačiau nevengiančioms ryškių akcentų, klasikinę juodą spalvą patariama pakeisti neonine žalia – tuomet tikrai neliksite nepastebėtos!


2. Jei neoniniai atspalviai kol kas skamba pernelyg drąsiai, apšilkite kojas pasitelkusios baltos spalvos akių apvadus. Tai pakankamai nauja ir šviežia, tačiau pernelyg neįpareigojanti tendencija, kuri gerokai pagyvins nusistovėjusį Jūsų įvaizdį.

3. Veido kontūravimas šylant orams taip pat išliks madingas. Tiesa, ne toks drastiškas, kokį buvome įpratę matyti – 2020 metų pavasarį daug dažniau išvysime natūralų kontūrą ir švelniai paryškinus skruostikaulius.

4. Tarp šešėlių dominuoja keli dėmesį atkreipiantys atspalviai ir ombre stilius – tokia tendencija išliks madinga ir šį pavasarį. Nors drąsiai galima išbandyti bet kokių spalvų kombinaciją, bene dažniausiai pasirenkamas žaismingasis auksinės, geltonos ir oranžinės derinys.


5. Nesuklysite pasirinkusios žaismingų spalvų akių apvadus, tačiau pamirškite preciziškumą – naktinėms miesto linksmybėms tikrai nereikia tikslių linijų. Akių pieštukas neturi „apsigyventi“ ties Jūsų blakstienų linija: galite eksperimentuoti tiek kurdamos nedidelius netikslumus, tiek nubrėždamos naujas formas, primenančias debesis, ar, pavyzdžiui, angelo sparnus.