Naudingi patarimai

Makiažo tendencijos 2020-2021 metų rudeniui ir žiemai

Didelis dekoratyvinės kosmetikos pasirinkimas
2020 10 02
tamsiaplauke mergina su sviesiais kailiniais ir svytinciu makiazu ziuri i sona

Keičiantis sezonams, keičiasi ne tik drabužių, bet ir makiažo tendencijos – tai, kas buvo populiaru šiltuoju metų periodu, nebūtinai madinga išliks ir orams atšalus. Jei su savo įvaizdžiu norite pataikyti tiesiai į dešimtuką, susipažinkite, kokios makiažo gudrybės bus madingos 2020-2021 metų rudenį ir žiemą – galbūt šios idėjos įkvėps Jus naujiems atradimams.

Lengvas odos švytėjimas

Dar kitaip vadinama rasos efektu, ši tendencija kalba apie natūraliai sveiką ir blizgančią odą. Tokį efektą pasieksite žaisdamos su smėlio spalvos atspalviais ir pridėdamos minimalų kiekį blizgumo suteikiančių priemonių.

odos svytejimo makiazas rudeniui ir ziemaimergina su svytincia oda rudeniui ir ziemaisvytintis odos makiazas saltajam metu sezonui

Nepamirškite, kad ši mada koncentruota į natūralumą – jei rūpinsitės veido oda ir nuolat ją drėkinsite, tokį efektą pasieksite be didelių pastangų.


Klasikinis makiažas be makiažo

Pasirinkusios natūralumą, šį sezoną tikrai neprašausite pro šalį. Tiesa, tai nereiškia, kad makiažo reikėtų visiškai atsisakyti – svarbiausia sukurti tokį įvaizdį, jog jo ant Jūsų veido praktiškai nėra.

klasikinis svelnus makiazas rudeniuiminimalistinis makiazas ziemai ir rudeniuilengvas makiazas saltajam metu laikotarpiui

Labai plonas makiažo pagrindo sluoksnis, švelniai paryškintos lūpos bei blakstienos ir Jūs jau pasiruošusi užkariauti pasaulį!

Rausvi skruostai

Neutralus, rausvos spalvos atspalvis ant skruostų yra vienas greičiausių būdų sukurti jaunatviškesnę ir gyvybingesnę odos išvaizdą.

rausvi skruostai makiazesvelnus makiazas su roziniais skruostais

Tai padės Jums kovoti su šaltu žiemos oru. Jei bet kokiomis sąlygomis norisi išsaugoti sveikos odos įspūdį, be skaistalų šį šaltąjį sezoną Jums tikrai nepavyks apsieiti.

Gotiškas glamūras

Panašu, kad su praėjusiais metais madinga tendencija neatsisveikinsite ir šiemet. Populiarusis dūminis makiažas, daug juodos spalvos, visą akį aprėpiantys viršutiniai ir apatiniai pravedimai, netvarkingos detalės – visa tai šį sezoną bus itin madinga.

tamsiu spalvu makiazas ziemai ir rudeniuimergina su tamsiu makiazu ir ryskiomis lupomistamsus ir ryskus makiazas ziemai

Jei nesate profesionalės ir darydamos makiažą kartais suklystate, tokią išvaizdą pasiekti tikrai nebus sudėtinga.