Naudingi patarimai

Medicininės pagalbos rinkinys keliaujant su vaikais. Ką privalote turėti savo automobilyje?

Platus pirmosios pagalbos medicininių prekių pasirinkimas
2017 12 12
pirmosios pagalbos rinkinys ir zaislai kelionems su vaikais

Išsiruošus į kelionę su vaikais, labai svarbu iš anksto pasirūpinti mažylių sveikata bei pasiruošti visiems galimiems atvejams – tik tokiu būdu galėsite būti užtikrinti, jog kelionė praeis sklandžiai. Nors važiavimas automobiliu dažniausiai leidžia sustoti pastebėjus pirmuosius nesklandumus, keliaujant šia transporto priemone ne visada yra galimybė sustoti tinkamoje vietoje ir paprašyti kitų pagalbos – kokiais svarbiausiais daiktais turėtumėte pasirūpinti patys?

Automobilinis pirmosios pagalbos rinkinys visuomet turėtų keliauti kartu su Jumis, tačiau išsiruošus į kelionę, dar kartą reikėtų atidžiai peržvelgti jo turinį. Vaistinėlėje turėtų būti bintai ir lipnūs pleistrai, dezinfekcinės priemonės, kurios leis greitai ir efektyviai pasirūpinti atsiradusia žaizda – tokiu atveju pravers ir pirmosios pagalbos žirklės, kurias, esant poreikiui, galėsite panaudoti ir kitose ekstremaliose situacijose. Speciali antklodė, vienkartinės pirštinės, skirtingo dydžio tvarsčiai – visus šiuos gaminius turėtumėte rasti savo turimoje automobilio vaistinėlėje. 

Populiariausi pirmosios pagalbos rinkiniai


Vis dėlto, keliaujant su vaikais, vertėtų pasirūpinti ir papildomomis apsaugos priemonėmis. Tuomet, kai mažylis yra linkęs į susirgimus, pravers ir atitinkami vaistai, tačiau ir profilaktiškai rekomenduojama pasirūpinti priemonėmis nuo pykimo ar skrandžio ligų. Kelionių metu mityba dažnai sutrinka, todėl tokiu būdu išvengsite papildomų nemalonumų.

Kelionėse svarbi ir asmens higiena, tad nepamirškite su savimi pasiimti ir sauskelnių bei rankų dezinfekavimo priemonių, kurios pravers ne tik mažiesiems, bet ir Jums. Tokiais atvejais ypač tinka bekvapės šlapios servetėlės ar specialūs dezinfekavimo kremai. Tuomet, kai planuojate išvyką gamtoje, pravers ir priemonės nuo vabzdžių įgėlimo, kurios padės išvengti rimtesnių infekcijų.

Populiariausios sauskelnės