Apsipirkimo gidai

Miegamojo idėjos palėpėje

Platus lovų pasirinkimas
2017 12 13
Miegamasis

Gyvenimas nuosavame name suteikia nemažai papildomų privilegijų, o dar daugiau jų atsiranda tuomet, jeigu jame yra ir papildoma mansarda, kurią galima įsirengti pagal savo poreikius. Itin dažnas sprendimas tokiu atveju – miegamojo įrengimas palėpėje. Šis netradicinis kambarys neabejotinai pareikalaus ir išskirtinių sprendimų – kaip įsirengti miegamąjį mansardoje, jog jis būtų ir jaukus, ir patogus?

Top 10 Lovų


Ši namų erdvė iš esmės skamba romantiškai, tad kuriant kambario interjerą, vienas populiariausių variantų yra šiltos, romantiškos atmosferos kūrimas. Tokiais atvejais dažnai praverčia įvairios miegamojo dekoracijos – nėriniuotos užuolaidos, dailiais raštais, gėlėmis nėriniuotos pagalvės ar antklodės. Jaukumo pridės ir ant lovos uždėtos švelnių atspalvių pagalvėlės, kurių spalvą galima derinti priklausomai nuo vyraujančio šio kambario interjero. Klasikinio stiliaus gerbėjams naujų vėjų padės įpūsti madingos miegamojo detalės mansardoje – keli ryškūs akcentai leis sukurti išskirtinį dizainą.

Top 10 Užuolaidų


Miegamasis palėpėje iš esmės yra šiek tiek tamsesnis, todėl norint jam suteikti daugiau šviesos, vertėtų vengti niūrių tonų ir šiam kambariui rinktis šviesesnius atspalvius bei pasirūpinti tinkamu apšvietimu. Prie bendro stiliaus priderinti šviestuvai padės sukurti harmoningą interjerą ir tuo pačiu užtikrins, jog ši namų erdvė būtų jauki – tamsūs kambariai iš karto asocijuojasi su palėpe ar daiktų sandėliuku, o šiuo atveju mes kalbame apie kambarį, kuriame teks praleisti ne vieną naktį.

Nuožulnios mansardų sienos byloja, jog ir miegamojo baldai turės būti atitinkamų formų – tuomet dažniausiai praverčia nestandartiniai sprendimai, o įmantrios jų formos leidžia sukurti išskirtinį interjerą. Dar geriau, jeigu pavyks išnaudoti šios patalpos nišas, užpildant jas spintelėmis ar komodomis – taip sutaupysite ir papildomos erdvės, ir patogiai galėsite susidėti visus reikalingus daiktus.

Miegamasis mansardoje yra pakankamai nestandartinis variantas, todėl kuriant šio kambario interjerą taip pat neverta laikytis nusistovėjusių taisyklių – kuo originaliau pažvelgsite į šią erdvę, tuo įdomesnių sprendimų pavyks surasti. 

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2019 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.