Naudingi patarimai

Multifunkciniai prietaisai virtuvėje

Didelis smulkios virtuvės įrangos pasirinkimas
2019 10 16
multifunkciniai prietaisai virtuves kambaryje

Virtuvėje atliekame daugybę skirtingų darbų ir beveik visų jų palengvinimui šiais laikais galime rasti atitinkamus prietaisus. Visgi, tiek dėl kainos, tiek ir dėl vietos stokos ne visuomet galime visus juos įsigyti. Tokiais atvejais ypač praverčia daugiafunkciniai prietaisai – jie nereikalaus papildomos erdvės, tačiau suteiks kur kas daugiau galimybių. Kuriuos iš jų verta įsigyti savo virtuvei?

Daugiafunkciniai puodai

Kaip ir byloja pavadinimas, daugiafunkcinis puodas – tai prietaisas, kuris siūlo ne vieną maisto gaminimo funkciją, taip brangindamas Jūsų laiką, kurį praleistumėte virtuvėje. Šis puodas gali kepti, šildyti, virti garuose, troškinti ar automatiškai paruošti konkrečius patiekalus, pradedant avižine koše ir baigiant nuodėmingosiomis picomis. Labai mėgstamas daugiafunkcinis puodas su greitpuodžio funkcija, leidžiančia patiekalus paruošti ir greičiau, ir sveikiau. Tiesa, funkcionalumas priklauso nuo konkretaus modelio, tačiau kiekvienas prietaisas pasiūlys bent kelias naudingas galimybes.

Jei virtuvėje bus daugiafunkcinis puodas, ką gaminti bus vienintelis Jūsų rūpestis – visais kitais procesais pasirūpins šis įrenginys. Sudėkite maistą, pasirinkite atitinkamą programą ir užsiimkite kita kasdiene veikla – nei temperatūromis, nei gaminimo procesu Jums rūpintis nebereikės. Be to, sudėję produktus iš anksto, galėsite nustatyti laiką, kuomet maistas turėtų būti paruoštas: jei dažnai tenka skubėti, ilgai nesvarstysite, ar daugiafunkcinį puodą tikrai verta įsigyti.


Virtuviniai kombainai

Nesuklysime pasakydami, kad virtuvinio kombaino funkcijos pilnai pakeičia didžiąją dalį kitų virtuvėje sutinkamų smulkių prietaisų. Virtuvinis kombainas pjausto kubeliais, tarkuoja bulves, mala mėsą, trina sriubas, smulkina riešutus, plaka kiaušinius ir koktelius, o jei reikia – išspaudžia ir sultis. Tai tikras išsigelbėjimas visiems, bent šiek tiek daugiau laiko praleidžiantiems virtuvėje. Tačiau šiuo atveju reikėtų atkreipti dėmesį, kokie virtuvinio kombaino priedai yra rinkinyje: būtent nuo to ir priklausys Jūsų galimybės.

Nusprendus, kad virtuvėje turėtų atsirasti virtuvinis kombainas, kokį rinktis turėtų būti kone esminis klausimas. Atsakymas į jį priklausys nuo to, kokius prietaisus jau turite savo virtuvėje ir kokius dar tik planuojate įsigyti. Populiariausi yra virtuviniai kombainai su mėsmale, bulvių tarkavimo galimybe ir sulčiaspaude, tačiau sprendimas priklauso tik nuo Jūsų norų. Atsižvelkite ir į galingumą: kuo jis didesnis, tuo sklandžiau klostysis visi procesai.