Naudingi patarimai

Namų kvapai: kokį aromatą pasirinkti?

Didelis namų kvapų pasirinkimas
2019 12 12
namu kvapai su pagaliukais namuose

Bendrai namų atmosferai įtakos turi ne tik interjeras, spalvos ar baldai, bet ir mus pasitinkantis aromatas. Šiuo atveju galima šiek tiek pagudrauti ir pasirūpinti, kad kvapas sužadintų tam tikras emocijas ir padėtų plėtoti pageidaujamą aplinką – specialiai šiems tikslams sukurti namų kvapai. Nusprendę jais praturtinti savo interjerą, pateksite į tikrą aromatų labirintą: tam, kad jame nepasiklystumėte, paieškas siūlome pradėti nuo kambario, kuriame namų kvapas turėtų atsiskleisti.

Prieškambaris

Šioje erdvėje esantis aromatas mus pasveikina ir diktuoja atitinkamą nuotaiką, todėl rekomenduojama koridoriui rinktis lengvus, pernelyg neįpareigojančius aromatus – juk prieškambaryje pernelyg ilgai neužsibūname. Gėlių aromato namų kvapai šiuo atveju būtų vienas geriausių pasirinkimų: priklausomai nuo Jūsų asmeninių poreikių, tai gali būti rožės, orchidėjos ar kiti Jūsų mėgstami augalai.


Virtuvė

Šiai patalpai ypač tinka gurmaniški, apetitą skatinantys namų kvapai, leidžiantys užtikrinti būsimų patiekalų sėkmę. Tam rekomenduojama naudoti aromatus su vanilės ir cinamono užuominomis. Virtuvei taip pat tinka citrusas, kuris suteikia erdvei gaivumo ir tuo pačiu gali užgožti maisto gaminimo aromatus – šiai kvapų šeimai priklauso citrinos, apelsinai ir bergamotės.