Naudingi patarimai

Naudojate vos kelias skalbimo programas? Išnaudokite savo skalbimo mašiną maksimaliai

Didelis skalbimo mašinų pasirinkimas
2019 05 19
skalbimo mašina vonios kambaryje

Kaip naudotis skalbimo mašina žino kiekvienas, tačiau pilnai šio prietaiso galimybes išnaudoja toli gražu ne visi. Valdymo skyde šviečiantys skalbimo mašinų programų ženklai gali pateikti malonių siurprizų – tereikia juos šiek tiek atidžiau panagrinėti. Siūlome susipažinti su keliomis populiariausiomis programomis, palengvinsiančiomis Jūsų kasdienybę – galbūt nuspręsite jas įtraukti į savo naudojamų funkcijų sąrašą!


Skalbimo atidėjimas

Ne paslaptis, jog ilgiau skalbimo mašinos būgne „pastovėję“ drabužiai gali įgauti nemalonų kvapą, todėl skalbimui pasibaigus dažniausiai stengiamės būti namuose. Tačiau jei naudositės šia funkcija, tokius rūpesčius galėsite pamiršti: preliminariai paskaičiavę, kada būsite namuose, galite nustatyti, kad skalbimo mašina baigtų darbą būtent tuomet, kai grįšite Jūs – taip iš karto galėsite padžiauti švarius skalbinius.

Antialerginė/higieniška programa

Šios skalbimo programos iš audinių pašalina bet kokias bakterijas ar alergenus – tai ypač aktualu tiems, kurie nuolat kovoja su alergijomis. Priklausomai nuo skalbyklės tipo, tam pasitelkiama arba itin aukšta vandens temperatūra, arba speciali garų funkcija, tačiau bet kuriuo atveju pavyksta pasiekti puikių rezultatų.

Lengvas lyginimas

Apie šią programą daugiau ar mažiau teko girdėti kiekvienam, tačiau jeigu jos dar neišbandėte patys, vertėtų pasitaisyti – lyginimo procesas dėl to taps kur kas malonesnis. Taip, dažniausiai šio darbo visiškai išvengti nepavyksta, tačiau naudojant tokią skalbimo programą, nesunku pastebėti, jog net ir sunkiai išlyginami audiniai tapo gerokai lengviau įveikiami – privalote tuo įsitikinti patys!

Tylus skalbimas

Tylesniam šio įrenginio darbui užtikrinti neretai naudojamas specialus kilimėlis skalbimo mašinai (dar kitaip žinomas kaip antivibracinis padas), tačiau kur geresnių rezultatų galima pasiekti pasinaudojus specialia tylaus skalbimo funkcija. Ji ypač praverčia tiems, kurie mėgsta skalbtis vakarais, negali pasigirti itin gera garso izoliacija ir rūpinasi savo (o galbūt net ir kaimynų) ramybe.

Greitas skalbimas

Greitą plovimą simbolizuojantys skalbimo ženklai puošia daugelį šiuolaikinių įrenginių, o ši funkcija iš tiesų yra labai vertinga – ypač tuomet, jei drabužius norite ne kruopščiai skalbti, o tiesiog „praplauti“. Tokios programos labai praverčia tais atvejais, kai greitai reikia išskalbti mažesnį kiekį pernelyg nesusitepusių drabužių – tam, kad ši funkcija iš tiesų būtų efektyvi, rekomenduotina nepripildyti daugiau nei pusės būgno. Tikslesnės rekomendacijos priklauso nuo pačios skalbimo mašinos ir konkrečios programos – šią informaciją rasite įrenginio instrukcijoje.

„Eco“ programos

Nenustebinsime pasakydami, kad šios skalbimo mašinų programos yra skirtos tam, kad galėtume sutaupyti – tiek elektros energijos, tiek išleidžiamo vandens ar skalbimo miltelių. Žinoma, svarbu atsižvelgti ir į skalbyklės energetinę klasę – jei ji bus pakankamai žema, šios programos taip pat nebus tokios veiksmingos kaip, pavyzdžiui, pasirinkus A+++ klasės įrenginius.

Tai – tik kelios itin naudingos skalbimo mašinų funkcijos, tačiau panagrinėję savo naudojamą prietaisą, jų surasite ir daugiau. Nepabijokite ir paeksperimentuoti – kartais galite likti labai maloniai nustebinti!

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.5/5
8 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?