Naudingi patarimai

Paakių kaukės ir jų nauda

Didelis paakių kaukių pasirinkimas
2020 06 30
moteris naudoja baltas skaistinamasias paakiu kaukes ryte

Ne paslaptis, jog nepriekaištinga mūsų veido odos būklė ženkliai prisideda prie jaunatviškos mūsų išvaizdos. Tas pats pasakytina ir apie paakius – teigiama, kad būtent ši veido sritis išduoda tikrąjį dailiosios lyties atstovių amžių. Dėl šios priežasties ypatingai svarbu paakių priežiūrai skirti pakankamai dėmesio. Vienas iš būdų tai padaryti – reguliariai naudoti paakių kaukes. Šį kartą aptarsime jų privalumus ir pagrindinius pasirinkimo aspektus.

Kodėl svarbu pasirūpinti paakių oda?

Pirmiausia reikėtų paminėti, kad ši veido zona yra ypatingai plona – būtent dėl to ją ypač veikia bet kokie neigiami aplinkos veiksniai. Situacijos negerina ir tai, jog čia labai mažai riebalinių laukų: šios vietos labai greitai išsausėja, suglemba ir tampa nebe tokios elastingos. Tačiau nepaisant tokio pažeidžiamumo, paakiams tenka pakankamai didelė apkrova – mūsų mirksniai skaičiuojami dešimtimis tūkstančių, o tai turi įtakos ir jiems. Lygiai taip, kaip ir žalingi įpročiai, saulės spinduliai, dažnas žiūrėjimas į kompiuterio ar telefono ekraną, netinkamas makiažo valymas ir kt. Būtent dėl to, siekiant sumažinti visų šių veiksnių įtaką, būtina daugiau dėmesio skirti paakių odos puoselėjimui.

Paakių kaukių privalumai

Specialiai paakių priežiūrai skirtos priemonės padeda apsaugoti šią veido sritį – dėl odos plonumo, net ir įprastų veido kremų šiose zonose tepti nepatartina. Be to, šios kaukės puikiai kovoja su įvairiais kosmetiniais defektais, tokiais kaip tamsūs ratilai, smulkios raukšlelės ar patinimas. Reguliariai naudojant jas, pagreitėja odos medžiagų apykaita – dėl to oda išlieka stangri, o senėjimo požymiai ženkliai sulėtėja. Tų, kurie jau išbandė paakių kaukes, atsiliepimai dažniausiai būna itin palankūs.


Jų sudėtyje dominuoja augalinės medžiagos, kurios neleidžia kauptis skysčiams ir priešingai, padeda jiems geriau nutekėti. Dėl to galime mėgautis gyvybingesne, atsigavusia ir akivaizdžiai atjaunėjusia oda, kuri prideda pasitikėjimo savimi. Nors jas rekomenduojama derinti kartu su paakių kremais, tokį produktą reikia tepti kasdien, o kokybiška kaukė užtikrina labai greitą drėkinantį, vėsinantį, raminantį ar net priešuždegiminį poveikį. Nesuklysite, jei tokią kaukę užsidėsite 1-2 kartus per savaitę: procedūra neužtruks, tačiau rezultatai bus akivaizdūs.

Kokią paakių kaukę rinktis?

Šiuo metu prekyboje galima rasti pačias įvairiausias paakių kaukes, todėl turėtumėte pagalvoti, kokių rezultatų norite pasiekti. Jei tiesiog ketinate sudrėkinti, atpalaiduoti ar atgaivinti odą, Jums tiks praktiškai bet kuris gaminys. Tačiau jeigu kyla specifinių problemų, atitinkamai reikėtų paieškoti su jomis geriausiai kovojančių ingredientų. Štai keletas populiariausių variantų:

  • Paakių kaukės nuo raukšlių dažnai yra praturtintos kolagenu, peptidais ir antioksidantais.