Naudingi patarimai

Plaukų priežiūra šaltesniu metu

Didelis plaukų priežiūros priemonių pasirinkimas
2019 10 11
plauku rupinimasis ir prieziura ziemos sezonu

Keičiantis sezonams, kinta mūsų gyvenimo būdas ir apranga, tačiau lygiai taip pat turėtumėme pakeisti ir plaukų priežiūros rutiną. Vėsesniais sezonais vyraujantis šaltas ir sausas oras ypatingai kenkia jų būklei – jei nesiimsite atitinkamų veiksmų, plaukai praras blizgesį, pradės trupėti ir taps visiškai nevaldomi. Ką reikėtų daryti, kad pavyktų viso to išvengti?

Plaukų priežiūra rudenį

Rudenį tiek mes, tiek ir mūsų plaukai pajunta didžiausius temperatūrų pokyčius, todėl nedelsiant reikėtų šiek tiek pakoreguoti įprastą jų priežiūrą. Pagrindinis Jūsų tikslas: padėti plaukams atsigauti po vasaros karščių. Labai tikėtina, kad šiuo sezonu jiems teko ištverti ir baseino vandenį, ir saulės vonias – jei norite išvengti šių linksmybių padarinių, turėtumėte vadovautis keliais paprastais patarimais.

Daugiau dėmesio skirkite jų drėkinimui ir maitinimui

Būtent šie du aspektai rudenį turėtų būti akcentuojami labiausiai. Sausas ir žvarbus oras gerokai išsausina plauką, todėl reikėtų naudoti priemones, padedančias išlaikyti drėgmės balansą. Tam tiks drėkinamieji šampūnai ir kondicionieriai, o papildomai rekomenduojama bent porą kartų per savaitę užtepti ir drėkinamąją kaukę.


Tam, kad sugrįžtų natūralus blizgesys, prireiks ir maitinančių priemonių. Pirmenybę teikite tiems šampūnams ir kondicionieriams, kurie savo sudėtyje turi daugiau natūralių, papildomą naudą teikiančių ingredientų (daugelis priemonių ne tik puikiai drėkina, bet ir maitina), o taip pat – pasirūpinkite plaukų aliejumi. Šaltajam sezonui rekomenduojami kokosų, alyvuogių, argano aliejai, galintys sudrėkinti, pamaitinti ir apsaugoti Jūsų plauką.