Naudingi patarimai

Plaukų šalinimo būdai: pliusai ir minusai

Didelis epiliatorių pasirinkimas
2019 06 03
depiliacijos priemonės moterims

Su plaukeliais daugiau ar mažiau kovoja kiekvienas iš mūsų – šios procedūros nėra pačios maloniausios, todėl norisi, kad plaukelių šalinimo priemonės būtų kaip įmanoma efektyvesnės ir turėtų kuo ilgiau trunkantį rezultatą. Šį kartą aptarsime dažniausiai naudojamas priemones, kuomet reikalingas plaukų šalinimas bikini zonoje, pažastyse ar bet kurioje kitoje trikdančioje vietoje ir įvertinsime jų pliusus bei minusus.

Plaukų šalinimas epiliatoriumi

Šie plaukelių šalinimo aparatai reikalauja šiokių tokių investicijų, tačiau dažniausiai patikimai tarnauja ne vienerius metus ir leidžia patogiai pasiekti bet kokias kūno vietas. Tokiam metodui nereikia papildomo pasiruošimo, tačiau kantrybės gali reikėti – tam, kad rezultatas iš tiesų džiugintų, darbą teks atlikti itin kruopščiai. Be to, daugelis po šių procedūrų skundžiasi šiek tiek sudirginta oda. 


Plaukelių šalinimas pincetu

Jei prieš tai minėtas metodas Jums pasirodė varginantis, pasiėmę pincetą į rankas, netrukus pakeisite savo nuomonę – su pincetu teks išrauti kiekvieną plaukelį, todėl vargu, ar ryšitės taip pašalinti, pavyzdžiui, kojų plaukus. Visgi, šis variantas idealus tuomet, kai reikia kruopštumo šalinant plaukus nuo veido. Nors naudojantis pincetu plaukų šalinimas visam laikui nėra įmanomas, kartais rezultatai išsilaiko visą mėnesį.

Į šią procedūrą iš dalies panašus ir plaukelių šalinimas siūlu – tai labai paprastas, tačiau efektyvus metodas, kurį taip pat labiausiai patartina naudoti veido plaukeliams.