Naudingi patarimai

PLAYMOBIL žaislai - ką rinktis?

PLAYMOBIL žaislai pigiau
2019 11 21
playmobil zaislai vaikams ir visai seimai

Jau daugiau kaip 40 metų Vokietijoje gaminami PLAYMOBIL žaislai pažįstami maždaug šimtui šalių visame pasaulyje. Per visą šį laikotarpį buvo pagaminta daugiau kaip 3 milijardai vaikučių mylimų figūrėlių, leidžiančių išbandyti ypač įtraukiančius žaidimus, kurie apima net 30 skirtingų temų – pradedant piratais ir baigiant mergaičių nuotykiais prekybos centruose. PLAYMOBIL gamintojai gavo daugybė apdovanojimų ir ne kartą buvo pripažinti kaip labai vertingų, kokybiškų žaislų kūrėjai. Bet užteks kalbėti apie faktus – kuo jie gali būti naudingi Jūsų mažyliams?

Top prekės

Kūrybinis vaidmenų žaidimas

PLAYMOBIL kaladėlės ir konstruktoriai sukurti vaidmenų žaidimams – pasirinkę tam tikros tematikos figūrėles, vaikučiai gali kurti pačius netikėčiausius scenarijus ir įsijausti į savo herojaus rolę. Nėra jokių sudėtingų taisyklių ar konstrukcijų, todėl lengvai galima pasinerti į įspūdingus nuotykius ir sugalvoti pačias netikėčiausias scenas – vaikučiams palikta absoliuti kūrybinė laisvė.

Tokie žaidimai niekuomet nenusibosta – net ir su tais pačiais personažais kaskart galima sukurti vis kitokią istoriją. Kūrėjų teigimu, toks unikalus žaidimo principas lavina vaizduotę, kūrybiškumą ir taip skatina mažylių vystymąsi. Vaidmenų žaidimai turi ir daugiau privalumų:

  • Stiprina jausmus, gerina motorikos įgūdžius, koncentraciją;
  • Padeda lavinti kalbą, tobulina loginį mąstymą, moko spręsti problemas;
  • Lavina socialinius ir emocinius įgūdžius (skatina bendradarbiavimą, dalinimąsi, ugdo lyderystę, pasitikėjimą savimi ir t.t.).

Viskas yra įmanoma

Viskas yra įmanoma – tai vienas pagrindinių PLAYMOBIL šūkių, puikiai atspindintis jų siūlomų žaislų galimybes. Lengvai į ranką telpančios (7,5 cm siekiančios) dailios figūrėlės gali paimti daiktą, joti žirgu, dėvėti šalmą, stovėti, sėdėti ar net pasilenkti, todėl bet kokios mažųjų idėjos bus lengvai įgyvendinamos. PLAYMOBIL siekia būti šeimos prekiniu ženklu, todėl jų žaislai puikiai tiks skirtingų rasių, amžiaus ir lyties mažyliams.

Žaislų įvairovė

PLAYMOBIL žaislai įsigyjami rinkiniuose, kuriuos sudaro viena ar kelios figūrėlės ir pasirinktą tematiką atspindintys aksesuarai, leidžiantys vaikams dar geriau įsijausti į naująją aplinką. Galite rinktis tos pačios temos rinkinius ar maišyti juos tarpusavyje – kuo daugiau skirtingų „pasaulių“ bus sujungta, tuo įdomesnis bus mažųjų žaidimas. Berniukams dažniausiai patinka PLAYMOBIL CITY ACTION, SPORTS ACTION rinkinukai, tuo tarpu mergaites žavi PLAYMOBIL CITY LIFE, PRINCESS figūrėlės, tačiau įvairių temų yra ir kur kas daugiau.

Verta žinoti!

PLAYMOBIL vaikams suteikia galimybę ypač smagiai augti ir tobulėti kartu su nuotaikingomis figūrėlėmis, tad jeigu norite, kad žaislai mažiesiems būtų ne tik įdomūs, bet ir naudingi, tikrai nesuklysite pasikliaudami šiuo prekiniu ženklu.

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.6/5
5 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?

Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2021 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.