% Pavasario sezono geriausi pasiūlymai ir atradimai! % >>

Naudingi patarimai

Kraujospūdžio matuokliai: TOP 10 populiariausių modelių

Didelis kraujospūdžio matuoklių pasirinkimas
2022 12 08
vyras matuojasi kraujospudi su elektroniniu kraujospudzio matuokliu

Norint patiems sekti savo širdies būklę ir pastebėti pirmuosius neraminančius požymius, reikalingas kraujo spaudimo matuoklis. Tokį prietaisą daugelis iš mūsų turi savo namuose, tačiau jei dar tik planuojate jį įsigyti, susipažinsite su pakankamai plačia šių matuoklių įvairove. Tuomet dažnai iškyla klausimas, kaip pasirinkti kraujospūdžio matuoklį. Pateikiame populiariausių prietaisų sąrašą – susipažinę su jų dešimtuku, lengvai nutarsite, kurie kraujospūdžio matuokliai geriausi.

geriausi kraujospudzio matuokliai

Esperanza ECB002 VITALITY

Ieškantiems ir funkcionalaus, ir nebrangaus modelio, tai bus kone geriausias kraujospūdžio matuoklis. Šis prietaisas gali išsaugoti net 90 matavimų rezultatus – taip dar lengviau galima sekti savo sveikatos būklę. Kaip privalumas dažnai minimas ir didelis ekranas, kuriame kiekvienas galės įžiūrėti gautus rezultatus. Be to, galėsite lengvai reguliuoti rankovės dydį, taip patogiai pritaikydami šį prietaisą visiems šeimos nariams.

Omron M3 Comfort

Vienas ryškiausių šio matuoklio išskirtinumų – patobulinta rankovės uždėjimo sistema. Pati rankovė ypač gerai priglunda prie rankos, tačiau specialus simbolis leidžia pasitikrinti, ar iš tiesų tai padarėte teisingai – ši sistema garantuoja dar tikslesnius matavimų rezultatus. Čia taip pat rasite kūno judėjimo, nereguliaraus pulso ir hipertenzijos indikatorius, tad panašu, kad naudingų ypatybių tikrai nepritrūks.

Kraujospūdžio matuoklis Esperanza ECB003

Šis žastinis kraujospūdžio matuoklis garantuos, kad matavimai būtų ir patogūs, ir tikslūs. Rankovė pripučiama ir išleidžiama automatiškai, o jos dydis yra reguliuojamas, taip pritaikant šį aparatą visiems namiškiams. Jis geba įsiminti 60 rodiklių, kartu su datomis ir laiku. Be to, galima nustatyti ir širdies aritmiją.

moteris matuojasi kraujospudi su kraujospudzio matuokliu

Omron M4 Intelli IT

Norintiems dar daugiau galimybių, šis kraujo spaudimo matavimo aparatas tikrai turėtų palikti įspūdį. Toks modelis naudoja „Bluetooth Smart“ sistemą, todėl rezultatus patogiai galima sekti savo telefone. „Intellisense“ technologija užtikrins, kad rankovė švelniai, tačiau tinkamai priglus prie rankos, o matavimai bus tikslūs ir greiti. Šiame aparate yra hipertenzijos indikatorius, keli vidurkio režimai, o taip pat galima išsaugoti dviejų vartotojų duomenis.

Omron M2 HEM-7121-E

Visi „Omron M2“ serijos kraujospūdžio matuokliai yra aprūpinti prieš tai minėtąja, efektyvų ir patogų matavimą užtikrinančia „Intellisense“ technologija, tad ir šis modelis nebus išimtis. Jis gali išsaugoti 30 matavimų rodiklius ir turi aritmijos indikatorių, o visi rezultatai pateikiami dideliame, aiškiai įskaitomame ekrane. Vieningai sutinkama, jog ieškant prietaiso namams, tai yra vienas iš geriausių pasirinkimų.

Omron Intellisense

Dar vienas šios kompanijos siūlomas aparatas taip pat nestokoja privalumų – tai jam padėjo įsitvirtinti šiame TOP sąraše. Ypač giriama padidinta ir paminkštinta rankovė: jos oro pripūtimo lygis kiekvienam matavimui parenkamas individualiai. Dar tikslesnius matavimus užtikrina teisingo rankovės užsidėjimo ir kūno judėjimo indikatoriai, leidžiantys suprasti, ar visus veiksmus atliekate teisingai. Kraujospūdžio matuoklis taip pat siūlo nereguliaraus pulso, hipertenzijos indikatorius ir vidurkio apskaičiavimo funkciją.

zastinis kraujospudzio matuoklis

Esperanza ECB001

Nesuklysime pasakę, jog šis kraujospūdžio matavimo aparatas pirmiausia atkreipia dėmesį dėl išskirtinai žemos kainos – jei norisi išleisti kuo mažiau, tai neabejotinai bus vienas geriausių pasirinkimų. Nepaisant kainos, funkcionalumo šiam modeliui taip pat netrūksta: jis gali nustatyti širdies aritmiją, išsaugo 90 matavimų duomenis ir turi reguliuojamo dydžio rankovę.

sesele matuoja spaudima su riesiniu kraujospudzio matuokliu

Beurer BC32

Didelis šio matuoklio ekranas ir šviesoforo spalvų indikatorius leis lengvai stebėti ir interpretuoti gautus rezultatus, tad matavimus patogiai pavyks atlikti kiekvienam. Papildomai verta paminėti ir tai, jog matuoklis gali išvesti visų išsaugotų rezultatų vidurkį, taip leisdamas Jums dar atidžiau stebėti savo širdies sveikatą.

Sencor SBP 690

Tai – lengvas, kompaktiškas ir patogus kraujospūdžio matuoklis, kuris sukurtas taip, kad kuo paprasčiau jį būtų galima pritaikyti kasdienybėje. Toks prietaisas matuoja kraujospūdį ir pulsą, o taip pat turi aritmijos indikatorių, tad galimybių Jums tikrai netrūks. Verta išskirti ir visiems prieinamą kainą – nuo šiol savo širdies būklę galėsite sekti išvengę didelių investicijų.

vyras matuojasi kraujospudi

Medisana BU 510

Šis aparatas puikiai tiks dviejų asmenų šeimai – jis gali išsaugoti po 90 kiekvieno vartotojo įrašų, kartu su data, laiku, pulsu ir kraujospūdžio vertėmis. Dėl aiškaus ekrano, jis rekomenduojamas ir vyresnio amžiaus žmonėms. Prietaisas taip pat nustato širdies ritmo sutrikimus ir gali apskaičiuoti vidurkius.

Tai – kone geriausi kraujospūdžio matuokliai, šiuo metu esantys rinkoje, tad atidžiau susipažinę su jų teikiamomis galimybėmis, lengvai išsirinksite sau patį tinkamiausią. Pasirinkimas yra pakankamai įvairiapusiškas, kad kiekvienam pavyktų tai padaryti.

vyras matuojasi kraujospudi

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.3/5
18 Pirkėjų įvertinimų

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?