Naudingi patarimai

Kraujospūdžio matuokliai: TOP 10 populiariausių modelių

2020 11 10
vyras matuojasi kraujospudi su elektroniniu kraujospudzio matuokliu

Norint patiems sekti savo širdies būklę ir pastebėti pirmuosius neraminančius požymius, reikalingas kraujo spaudimo matuoklis. Tokį prietaisą daugelis iš mūsų turi savo namuose, tačiau jei dar tik planuojate jį įsigyti, susipažinsite su pakankamai plačia šių matuoklių įvairove. Tuomet dažnai iškyla klausimas, kaip pasirinkti kraujospūdžio matuoklį. Pateikiame populiariausių prietaisų sąrašą – susipažinę su jų dešimtuku, lengvai nutarsite, kurie kraujospūdžio matuokliai geriausi.

geriausi kraujospudzio matuokliai

Esperanza ECB002 VITALITY

Ieškantiems ir funkcionalaus, ir nebrangaus modelio, tai bus kone geriausias kraujospūdžio matuoklis. Šis prietaisas gali išsaugoti net 90 matavimų rezultatus – taip dar lengviau galima sekti savo sveikatos būklę. Kaip privalumas dažnai minimas ir didelis ekranas, kuriame kiekvienas galės įžiūrėti gautus rezultatus. Be to, galėsite lengvai reguliuoti rankovės dydį, taip patogiai pritaikydami šį prietaisą visiems šeimos nariams.

Rossmax X5 PARR

Šis kraujospūdžio matuoklis nustebins funkcijų įvairove. Pulso aritmija, prieširdžių virpėjimas, priešlaikinio susitraukimo ir hipertenzijos rizikos nustatymas – tai tik dalis galimybių, kurias turėsite progą išbandyti. Patogiai galėsite sekti dviejų šeimos narių matavimų rezultatus ir gautų duomenų vidurkius, o jeigu spaudimą norės išsiaiškinti trečias žmogus, tam bus skirtas svečio režimas. Tikriausiai akivaizdu, kodėl šis modelis atsidūrė tarp geriausiųjų.

Beurer BC30

Tai nebrangus, tačiau puikiai vertinamas kraujo spaudimo matuoklis, kurį pritaikysite ir pulso sekimui. Pirkėjai jam negaili teigiamų atsiliepimų: itin gerai vertinamas paprastas naudojimas ir kompaktiškas dydis, leidžiantis šį prietaisą patogiai pasiimti kartu su savimi. Matavimo procesas yra greitas ir pakankamai tikslus, o ekranas – pakankamai didelis, kad jame galėtumėte matyti visus rezultatus. 

Medisana Ecomed BU 90E

medisana ecomed bu 90e kraujospudzio matuoklis

Vienas populiariausių kraujospūdžio matuoklių gali pasiūlyti visas pagrindines ypatybes, kurių galėtumėte tikėtis iš tokio tipo prietaisų. 180 matavimų rezultatų išsaugojimas, didelis ekranas, vidurkio išvedimas, reguliuojamas manžetės dydis – tai pagrindiniai, tačiau ne vieninteliai šio modelio privalumai. Papildomai verta paminėti ir rezultatų interpretavimą pagal šviesoforo spalvas: ši sistema yra sukurta remiantis Pasaulinės sveikatos organizacijos numatytomis normomis.

Omron M3 Comfort

Vienas ryškiausių šio matuoklio išskirtinumų – patobulinta rankovės uždėjimo sistema. Pati rankovė ypač gerai priglunda prie rankos, tačiau specialus simbolis leidžia pasitikrinti, ar iš tiesų tai padarėte teisingai – ši sistema garantuoja dar tikslesnius matavimų rezultatus. Čia taip pat rasite kūno judėjimo, nereguliaraus pulso ir hipertenzijos indikatorius, tad panašu, kad naudingų ypatybių tikrai nepritrūks.

Sencor SBP 690

Tai – lengvas, kompaktiškas ir patogus kraujospūdžio matuoklis, kuris sukurtas taip, kad kuo paprasčiau jį būtų galima pritaikyti kasdienybėje. Toks prietaisas matuoja kraujospūdį ir pulsą, o taip pat turi aritmijos indikatorių, tad galimybių Jums tikrai netrūks. Verta išskirti ir visiems prieinamą kainą – nuo šiol savo širdies būklę galėsite sekti išvengę didelių investicijų.

Rossmax X1

Galima sakyti, kad šis spaudimo matuoklis orientuotas į tikslius rezultatus – tam pasitelkiamos judesio ir manžetės aptikimo funkcijos, leidžiančios išvengti klaidingų duomenų. Taip pat turėsite galimybę matyti hipertenzijos rizikos ir nereguliaraus širdies ritmo rodmenis, o jei prireiks, lengvai atkursite paskutinio matavimo rezultatus. Tokių ypatybių tikrai pakanka, kad kraujospūdžio matuoklis atsidurtų tarp populiariausių.

Beurer BC32

Ši kompanija geriausiųjų sąraše minima nebe pirmą kartą, tad akivaizdu, kad ja iš tiesų galima pasitikėti. Didelis šio matuoklio ekranas ir šviesoforo spalvų indikatorius leis lengvai stebėti ir interpretuoti gautus rezultatus, tad matavimus patogiai pavyks atlikti kiekvienam. Papildomai verta paminėti ir tai, jog matuoklis gali išvesti visų išsaugotų rezultatų vidurkį, taip leisdamas Jums dar atidžiau stebėti savo širdies sveikatą.

Omron M7 Intelli IT

Tai – kone pats moderniausias šiame TOP sąraše esantis modelis, kuris patiks ieškantiems šiuolaikiškų sprendimų. Be tokių funkcijų kaip prieširdžių virpėjimo, nereguliaraus pulso indikatorių ir rytinės hipertenzijos simbolių, čia taip pat rasite Bluetooth SMART technologiją. Ji leis matuoklio duomenis patogiai matyti savo telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Specialioje programėlėje pateikiamos išsamios diagramos, kurias lengva analizuoti patiems ar netgi parodyti gydytojui. Su tokiomis galimybėmis iš tiesų labai sunku konkuruoti.

​​​​​​​

Medisana BU 535 51176

medisana bu 535 51176 kraujospudzio matuoklis

Itin didelis, lengvai skaitomas ekranas, šviesoforo spalvų skalė, aritmijos nustatymas, galimybė dviem vartotojams išsaugoti po 120 rodmenų. Panašu, kad paskutinis kraujospūdžio matuoklis toli gražu nėra prasčiausias. Priešingai – jei vertinate aukštą kokybę, tikslumą ir esate linkę pasitikėti kitų pirkėjų patirtimis, Jums šiuo prietaisu tikrai neteks nusivilti. Yra tik vienintelis būdas tuo įsitikinti!

​​​​​​​

Tai – kone geriausi kraujospūdžio matuokliai, šiuo metu esantys rinkoje, tad atidžiau susipažinę su jų teikiamomis galimybėmis, lengvai išsirinksite sau patį tinkamiausią. Pasirinkimas yra pakankamai įvairiapusiškas, kad kiekvienam pavyktų tai padaryti.

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.7/5
6 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?

Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2021 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.